Máte dotaz? Napište nám.

Katalog

Velikost
Výrobce
Barva
Dámská trička

Spodní prádlo za pár kaček

Dámské trička

Dámy, bez trička to prostě nejde. Máme však pro vás skvělou zprávu. Na eshopu trenyrkarna.cz koupíte nejen spodní prádlo, ale také trička oblíbených světových značek za skvělou cenu. Toto zboží máme jako doplněk celého sortimentu a rozhodně budeme nabízet nové a nové modely dámských triček i v budoucnu. Máte se tedy na co těšit! N...

Spodní prádlo za pár kaček

Dámské trička

Dámy, bez trička to prostě nejde. Máme však pro vás skvělou zprávu. Na eshopu trenyrkarna.cz koupíte nejen spodní prádlo, ale také trička oblíbených světových značek za skvělou cenu. Toto zboží máme jako doplněk celého sortimentu a rozhodně budeme nabízet nové a nové modely dámských triček i v budoucnu. Máte se tedy na co těšit! No a co jsme pro vás připravili na tuto sezónu? Těšte se na originální kousky různých střihů a barev. Kombinujte trička s ostatními basic kousky a buďte za hvězdu. Máme jednoduchá trička bez potisku, ale také nápadnější kousky, které vyniknou na každém outfitu.

Dámská trička z kvalitního materiálu

Nekvalitní tričko poznáte na první dotek a také první pohled. Již po prvním nošení jsou levnější materiály vytahané, mačkavé a po prvním vyprání mohou být (bohužel) rovnou nepoužitelné. Tohle vám u nás nehrozí! Buďte si jisti, že na našem eshopu kupujete kvalitu za skvělou cenu! Prohlédněte si nejnovější kousky z naší nabídky. A za nákup nad 1000 Kč vás odměníme dopravou ZDARMA!

Zobrazit

Dámská trička Počet produktů: 6

Od nejlevnějšího

Od nejdražšího

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek