120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
Přes 100 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
99 % zákazníků doporučuje obchod

Filtry velikostí, značek...

Velikost
Značka
Barva
Dámská trička

Dámská trička

Dámy, bez trička to prostě nejde. Máme však pro vás skvělou zprávu. Na e-shopu trenyrkarna.cz koupíte nejen spodní prádlo, ale také trička oblíbených světových značek za skvělou cenu. Toto zboží máme jako doplněk celého sortimentu a rozhodně budeme nabízet nové a nové modely dámských triček i v budoucnu. Máte se tedy na co těšit! ...

Dámská trička

Dámy, bez trička to prostě nejde. Máme však pro vás skvělou zprávu. Na e-shopu trenyrkarna.cz koupíte nejen spodní prádlo, ale také trička oblíbených světových značek za skvělou cenu. Toto zboží máme jako doplněk celého sortimentu a rozhodně budeme nabízet nové a nové modely dámských triček i v budoucnu. Máte se tedy na co těšit! No a co jsme pro vás připravili na tuto sezónu? Těšte se na originální kousky různých střihů a barev. Kombinujte trička s ostatními basic kousky a buďte za hvězdu. Máme jednoduchá trička bez potisku, ale také nápadnější kousky, které vyniknou na každém outfitu.

Dámská trička z kvalitního materiálu

Nekvalitní tričko poznáte na první dotek a také první pohled. Již po prvním nošení jsou levnější materiály vytahané, mačkavé a po prvním vyprání mohou být (bohužel) rovnou nepoužitelné. Tohle vám u nás nehrozí! Buďte si jisti, že na našem e-shopu kupujete kvalitu za skvělou cenu! Prohlédněte si nejnovější kousky z naší nabídky. A za nákup nad 1000 Kč vás odměníme dopravou ZDARMA!

Zobrazit

Dámská trička Počet produktů: 5

Od nejlevnějšího

Od nejdražšího

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek