120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Víkendový výprodej
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Víkendový výprodej

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Udělejte si radost novým oblečením z kvalitních materiálů, ve kterém můžete vyrazit po památkách, do přírody nebo za sportem. V Trenýrkárna.cz najdete nejen kalhoty různých střihů a délek, ale také dámské sportovní kraťasy, klasická trička, mikiny nebo elegantní šaty. Na své si u nás přijdou romantické duše se zálibou v něžných barvách, milovn...

Udělejte si radost novým oblečením z kvalitních materiálů, ve kterém můžete vyrazit po památkách, do přírody nebo za sportem. V Trenýrkárna.cz najdete nejen kalhoty různých střihů a délek, ale také dámské sportovní kraťasy, klasická trička, mikiny nebo elegantní šaty. Na své si u nás přijdou romantické duše se zálibou v něžných barvách, milovnice světových značek i sportovně založené ženy, na které tu čekají například dámské sportovní kraťasy Under Armour.

Jak vybrat dámské kraťasy?

Jak vybrat kraťasy, aby byly pohodlné a slušely vám? Berte ohled na svůj typ postavy. Ženy s výstavníma nohama si mohou dovolit obléknout kraťoučké hot pants nebo dámské šortky balonkového střihu. Pokud naopak potřebujete zakrýt silnější stehna a zadeček, zvolte volnější trenýrky nebo bermudy. Chybu neuděláte, pokud svůj šatník obohatíte o slušivé kraťasy Tommy Hilfiger nebo Under Armour. A co když se ochladí? Vklouzněte do pohodlných legín nebo oblékněte kalhoty s dlouhými nohavicemi.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–3 z 3 položek
1–3 z 3 položek

100% hodnocení
7 056 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí