Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Dejte celému světu najevo, že se svým partnerem tvoříte nerozlučný pár. Vklouzněte do sladěných trenek s veselými motivy, které nenechají nikoho na pochybách o tom, že k sobě patříte. Veselé trenky pro páry nebo pro celou rodinu jsou ideální pro společně strávené chvíle v pohodlí domova. Budete se v nich cítit skvěle při vaření, s knížkou v ruc...

Dejte celému světu najevo, že se svým partnerem tvoříte nerozlučný pár. Vklouzněte do sladěných trenek s veselými motivy, které nenechají nikoho na pochybách o tom, že k sobě patříte. Veselé trenky pro páry nebo pro celou rodinu jsou ideální pro společně strávené chvíle v pohodlí domova. Budete se v nich cítit skvěle při vaření, s knížkou v ruce nebo třeba při sledování oblíbeného seriálu s popcornem na klíně.

Nekonečná zásoba trenek na doma

Často se vám stává, že nemáte co na sebe? Vyzkoušejte náš Mystery box – originální předplatné, které vám zajistí dodávku pohodlných trenek, a to po dobu 3, 6 nebo až 12 měsíců. Každý měsíc najdete ve schránce parádní pánské a dámské trenky české značky Styx, které jsou vyrobeny ze 100% bavlny, nikde neškrtí a příjemně se nosí. A aby toho nebylo málo, každého čtvrt roku se můžete těšit také na jeden pár ponožek. A víte, co je na tom nejlepší? O dopravu se starat nemusíte – tu máte zcela grátis!

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 405 položek
na stránku
1–30 z 405 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí