120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej! Slevy až 80 %
Slevy až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Máte ráda překvapení? Pak si náš Mystery box prostě zamilujete! A to nejen díky překvapení z dámských trenek české značky Styx, které za vás každý měsíc vybereme, ale také díky tomu, že v krabici najdete ještě něco navíc. Záleží jen na vás, zda si dámské trenýrky objednáte na tři měsíce, půl roku nebo třeba celý rok dopředu. A mimochodem – rados...

Máte ráda překvapení? Pak si náš Mystery box prostě zamilujete! A to nejen díky překvapení z dámských trenek české značky Styx, které za vás každý měsíc vybereme, ale také díky tomu, že v krabici najdete ještě něco navíc. Záleží jen na vás, zda si dámské trenýrky objednáte na tři měsíce, půl roku nebo třeba celý rok dopředu. A mimochodem – radost můžete udělat nejen sobě, ale i svému partnerovi. Pro něj máme v Trenýrkárna.cz připravený speciální Mystery box pro muže, kde najdete pohodlné trenky na spaní i každodenní nošení.

Tipy na dárky pro ženy

Sháníte ideální dárek pro svou partnerku? Nalaďte se na romantickou notu a darujte své milované dámské spodní prádlo, ve kterém si bude připadat neodolatelně a žensky. Nebojte se při tom popustit uzdu své fantazii. Spodní prádlo pro ženy nemusí být pouze praktické a funkční, ale také sexy, erotické a svůdné. Především se v něm však žena musí cítit příjemně a sebejistě. U nás najdete to pravé, ať už své partnerce vybíráte dárek k výročí, narozeninám, nebo jen tak, protože vám na ní záleží.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–4 z 4 položek
1–4 z 4 položek

100% hodnocení
6 980 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí