120 dní na výměnu a vrácení zdarma
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 60 % na Dedoles
Sleva 30 % na vše

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Máte ráda překvapení? Pak si náš Mystery box prostě zamilujete! A to nejen díky překvapení z dámských trenek české značky Styx, které za vás každý měsíc vybereme, ale také díky tomu, že v krabici najdete ještě něco navíc. Záleží jen na vás, zda si dámské trenýrky objednáte na tři měsíce, půl roku nebo třeba celý rok dopředu. A mimochodem – rados...

Máte ráda překvapení? Pak si náš Mystery box prostě zamilujete! A to nejen díky překvapení z dámských trenek české značky Styx, které za vás každý měsíc vybereme, ale také díky tomu, že v krabici najdete ještě něco navíc. Záleží jen na vás, zda si dámské trenýrky objednáte na tři měsíce, půl roku nebo třeba celý rok dopředu. A mimochodem – radost můžete udělat nejen sobě, ale i svému partnerovi. Pro něj máme v Trenýrkárna.cz připravený speciální Mystery box pro muže, kde najdete pohodlné trenky na spaní i každodenní nošení.

Tipy na dárky pro ženy

Sháníte ideální dárek pro svou partnerku? Nalaďte se na romantickou notu a darujte své milované dámské spodní prádlo, ve kterém si bude připadat neodolatelně a žensky. Nebojte se při tom popustit uzdu své fantazii. Spodní prádlo pro ženy nemusí být pouze praktické a funkční, ale také sexy, erotické a svůdné. Především se v něm však žena musí cítit příjemně a sebejistě. U nás najdete to pravé, ať už své partnerce vybíráte dárek k výročí, narozeninám, nebo jen tak, protože vám na ní záleží.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–4 z 4 položek
1–4 z 4 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 298 recenzí

99% hodnocení
11 800 recenzí