Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

Pánové, ruku na srdce, kdy jste si naposledy koupili spodní prádlo, které vám nebylo příliš malé, nebo naopak velké? Udělejte radost sobě i své partnerce a vpusťte do svého šatníku skvěle padnoucí boxerky, trenky nebo slipy. Na každodenní nošení se hodí pánské boxerky z merino vlny a bavlny, zatímco pro speciální příležitosti je ideální spodní...

Pánové, ruku na srdce, kdy jste si naposledy koupili spodní prádlo, které vám nebylo příliš malé, nebo naopak velké? Udělejte radost sobě i své partnerce a vpusťte do svého šatníku skvěle padnoucí boxerky, trenky nebo slipy. Na každodenní nošení se hodí pánské boxerky z merino vlny a bavlny, zatímco pro speciální příležitosti je ideální spodní prádlo ze saténu. Na sport zvolte speciální funkční prádlo nebo termoprádlo z merino vlny, která dobře saje pot a nezapáchá. 

Dejte šanci prádlu a oblečení z merino vlny

Merino vlna je extrémně jemná vlna, kterou produkuje plemeno ovce domácí známé jako Merino. Jedná se tedy o zcela přírodní materiál, který na rozdíl od běžné vlny nekouše a neškrábe. Má skvělé termoregulační schopnosti – v létě vás na těle ochladí, zatímco v zimě zahřeje. Navíc účinně pohlcuje pachy, a přitom nezapáchá tak jako syntetika, takže v merino oblečení můžete chodit mnohem delší dobu, než jste běžně zvyklí. 

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–13 z 13 položek
1–13 z 13 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí