120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Čištění skladu

Užijte si každý krok na cestě za dobrodružstvím díky outdoorovým ponožkám pro muže. Jejich úlohou je chránit chodidlo před vlhkem a chladem, zabraňovat nadměrnému pocení, pohlcovat nepříjemný zápach a zlepšovat proudění krve v nohách. Ideální volbou jsou funkční ponožky se stříbrnými vlákny, které mají antibakteriální vlastnosti, takže účinně p...

Čištění skladu

Užijte si každý krok na cestě za dobrodružstvím díky outdoorovým ponožkám pro muže. Jejich úlohou je chránit chodidlo před vlhkem a chladem, zabraňovat nadměrnému pocení, pohlcovat nepříjemný zápach a zlepšovat proudění krve v nohách. Ideální volbou jsou funkční ponožky se stříbrnými vlákny, které mají antibakteriální vlastnosti, takže účinně předcházejí problémům s plísněmi nohou. 

Jak vybrat ponožky na turistiku?

Při výběru pánských outdoorových ponožek je velmi důležitá jejich správná velikost – ponožka v žádném případě nesmí sklouzávat ani vás škrtit a způsobovat vám bolestivé otlaky na kotnících nebo lýtkách. Lem ponožek by měl přesahovat okraj boty, která vás díky tomu nebude dřít. Dbejte také na kvalitu materiálů – ideální jsou pánské sportovní ponožky s froté úpletem a ponožky z merino vlny. Nebo vyzkoušejte ponožkoboty, které se zcela přizpůsobí vaší noze a poskytnou vám neomezenou svobodu pohybu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–15 z 15 položek
1–15 z 15 položek

100% hodnocení
6 265 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí