120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Výhodný čtvrtek
Slevy až 80 %
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Na pyžamo si příliš nepotrpíte? V tom případě vyzkoušejte pánské trenky na spaní. Jsou nadmíru pohodlné, nikde netlačí, neškrtí a vyrábějí se v mnoha nadčasových designech. Jestliže dáváte přednost klasice, sáhněte po trenýrkách v neutrální barvě, v opačném případě vpusťte do svého šatníku trenky s veselými motivy, které vám zaručeně zvednou ná...

Na pyžamo si příliš nepotrpíte? V tom případě vyzkoušejte pánské trenky na spaní. Jsou nadmíru pohodlné, nikde netlačí, neškrtí a vyrábějí se v mnoha nadčasových designech. Jestliže dáváte přednost klasice, sáhněte po trenýrkách v neutrální barvě, v opačném případě vpusťte do svého šatníku trenky s veselými motivy, které vám zaručeně zvednou náladu. Vaší pozornosti by neměly uniknout zejména pánské spací trenky od českých značek, které kladou důraz na pohodlí, kvalitu a udržitelnost. 

Jak vybrat ideální pánské trenky?

Ze všeho nejdůležitější je, aby vám pánské trenky dobře seděly, nikde váš neškrtily a příjemně se nosily. Z toho důvodu u nás najdete rovněž trenky nadměrných velikostí, které padnou i prostorově výraznějším mužům. Při výběru trenek se soustřeďte nejen na jejich střih a design, ale také na kvalitu materiálů – skvělou volbou jsou bavlněné trenky, které si rozumí i s citlivou pokožkou, nebo saténové trenky, které působí velice vkusně, elegantně a navíc vás v létě příjemně ochladí.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 928 položek
na stránku
1–30 z 928 položek

100% hodnocení
6 992 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí