120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Výhodný čtvrtek
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Na pyžama a noční košilky si příliš nepotrpíte? V tom případě vklouzněte do veselých dámských trenek na spaní. Jsou pohodlné, nikde netlačí, neškrtí a na těle vypadají naprosto neodolatelně. Záleží jen na vás, zda si vás získají trenýrky se sportovní, nebo klasickou gumou, a jaký design zvolíte. Na své si u nás přijdou jak milovnice nadčasovýc...

Na pyžama a noční košilky si příliš nepotrpíte? V tom případě vklouzněte do veselých dámských trenek na spaní. Jsou pohodlné, nikde netlačí, neškrtí a na těle vypadají naprosto neodolatelně. Záleží jen na vás, zda si vás získají trenýrky se sportovní, nebo klasickou gumou, a jaký design zvolíte. Na své si u nás přijdou jak milovnice nadčasových kousků, tak veselých motivů.

Jak vybrat ideální trenky pro ženy?

Ať už vybíráte dámské trenky na běžné denní nošení, nebo na spaní, vždy dbejte na to, aby byly dostatečně volné, nikde vás netlačily a příjemně se nosily. Nepodceňte ani volbu materiálu – trefou do černého jsou bavlněné trenky, které nedráždí ani citlivou pokožku, nebo saténové trenky, které si vás získají svým elegantním designem. Vaší pozornosti by neměly uniknout zejména dámské spací trenýrky od českých značek, které kladou důraz na pohodlí, kvalitu a udržitelnost.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 300 položek
na stránku
1–30 z 300 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí