Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Užijte si sport naplno! Oblékněte pánské funkční prádlo pro sportovce a buďte připraveni podat svůj životní výkon. Sportovní prádlo účinně odvádí pot a pohlcuje nepříjemný zápach, kromě toho se vyznačuje vyšší odolností a lepšími termoregulačními vlastnostmi. Vyměňte proto své klasické prádlo za funkční boxerky nebo slipy, oblékněte sportovní p...

Užijte si sport naplno! Oblékněte pánské funkční prádlo pro sportovce a buďte připraveni podat svůj životní výkon. Sportovní prádlo účinně odvádí pot a pohlcuje nepříjemný zápach, kromě toho se vyznačuje vyšší odolností a lepšími termoregulačními vlastnostmi. Vyměňte proto své klasické prádlo za funkční boxerky nebo slipy, oblékněte sportovní ponožky a vyrazte lámat osobní rekordy. 

Jak vybrat sportovní prádlo pro muže

Ať už vybíráte pánské, nebo dámské sportovní prádlo, ze všeho nejdůležitější je, aby vám perfektně sedělo – nikde vás neškrtilo ani se vám neshrnovalo. Ideální volbou jsou přiléhavé pánské boxerky nebo slipy, které lze v chladných měsících doplnit funkčním nátělníkem. Pohlídejte si také kvalitu použitých materiálů. Zatímco prádlo ze syntetických vláken, jako je například polyamid nebo polyester, účinně odvádí pot a rychle schne, boxerky z bambusového vlákna nebo merino vlny skvěle pohlcují pachy, působí antibakteriálně a nedráždí pokožku.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 349 položek
na stránku
1–30 z 349 položek
100% hodnocení
7 134 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí