120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Čištění skladu

Klasické spodní prádlo už vám nevyhovuje? Vyzkoušejte pánské trenky a boxerky z lyocellu, bavlny nebo bambusových vláken. Jakmile si je jednou obléknete, už nebudete chtít jiné. Spodní prádlo z přírodních materiálů je nesmírně příjemné na dotek a prodyšné, takže vaši pokožku nechává volně dýchat a nedráždí ji. Prohlédněte si boxerky s klasickou...

Čištění skladu

Klasické spodní prádlo už vám nevyhovuje? Vyzkoušejte pánské trenky a boxerky z lyocellu, bavlny nebo bambusových vláken. Jakmile si je jednou obléknete, už nebudete chtít jiné. Spodní prádlo z přírodních materiálů je nesmírně příjemné na dotek a prodyšné, takže vaši pokožku nechává volně dýchat a nedráždí ji. Prohlédněte si boxerky s klasickou gumou – záleží jen na vás, jaký design zvolíte a zda dáte přednost kratším, či delším nohavičkám.

Co je to lyocell

Lyocell je přírodní vlákno nové generace, nadmíru šetrné k životnímu prostředí. Jedná se o měkký a jemný materiál, který vyniká svou prodyšností a lehkostí a který vás překvapí svými termoregulačními a antibakteriálními schopnostmi. Do jisté míry se podobá viskóze, oproti ní je ale lyocell pevnější a méně se vytahuje. Jakmile vám oblečení nebo spodní prádlo z lyocellu doslouží, lze ho nechat na kompostu biologicky rozložit. 

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky

100% hodnocení
6 264 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí