Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

I když máte nějaké to kilo navíc, rozhodně to neznamená, že byste ze svého šatníku měla nadobro vyřadit dámská tanga. Současná móda pro plnoštíhlé nabízí nespočet atraktivních kousků, které sluší i ženám s větším bříškem, stehny nebo zadečkem. V noci ale spodní prádlo raději odložte stranou a vklouzněte do pohodlného pyžama, dámských trenek ne...

I když máte nějaké to kilo navíc, rozhodně to neznamená, že byste ze svého šatníku měla nadobro vyřadit dámská tanga. Současná móda pro plnoštíhlé nabízí nespočet atraktivních kousků, které sluší i ženám s větším bříškem, stehny nebo zadečkem. V noci ale spodní prádlo raději odložte stranou a vklouzněte do pohodlného pyžama, dámských trenek nebo noční košile, která nechá vaši pokožku volně dýchat. 

Jak vybrat spodní prádlo pro plnoštíhlé?

Ani ženy s plnějšími tvary se nemusejí vzdávat pohodlí a líbivého designu. Stačí znát své míry a vědět, jaký střih spodního prádla vám vyčaruje svůdné křivky a skryje případné nedostatky. Sázkou na jistotu jsou dámské kalhotky s vyšším pasem, tanga pro plnoštíhlé, stahovací spodničky a podprsenky se širokými ramínky, které vám během pár chvil vrátí ztracené sebevědomí. Nevíte si rady s výběrem? Prohlédněte si dámské nadměrné velikosti spodního prádla a načerpejte inspiraci pro svůj vlastní šatník.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 32 položek
na stránku
1–30 z 32 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí