Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Abyste se ráno probouzeli odpočatí a plní sil, nestačí si pořídit kvalitní postel a matraci, ale rovněž pohodlné pyžamo. Takové, které nekouše a neškrtí, nezpůsobuje vám bolestivé otlaky a dobře saje pot. Pokud vám běžné konfekční velikosti nevyhovují, vyberte si z nabídky pánských nadměrných pyžam nebo oblékněte pánskou noční košili. Její vol...

Abyste se ráno probouzeli odpočatí a plní sil, nestačí si pořídit kvalitní postel a matraci, ale rovněž pohodlné pyžamo. Takové, které nekouše a neškrtí, nezpůsobuje vám bolestivé otlaky a dobře saje pot. Pokud vám běžné konfekční velikosti nevyhovují, vyberte si z nabídky pánských nadměrných pyžam nebo oblékněte pánskou noční košili. Její volný a vzdušný střih vám dopřeje klidný a ničím nerušený spánek.

Jak vybrat pánské pyžamo nadměrné velikosti

Pokud si noc bez pyžama nedokážete představit, vězte, že na výběru materiálu skutečně záleží. Měl by být maximálně příjemný, dobře sát pot a nedráždit pokožku. Ideální volbou je proto pyžamo z prodyšné bavlny nebo bambusových vláken, naopak umělé materiály si k tělu raději nepouštějte. Kromě toho zohledněte také roční období – v létě vás ochladí saténové pyžamo s krátkým rukávem a kraťasy, zatímco v zimě oceníte flanelové pyžamo s dlouhými nohavicemi, které vás spolehlivě zahřeje.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–16 z 16 položek
1–16 z 16 položek