120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej!
Jarní výprodej!
Zvýhodněná balení

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Nenechte se svazovat příliš těsným spodním prádlem a oblékněte pánské nadměrné trenýrky, které skryjí případné nedostatky postavy i nějaké to kilo navíc. Mají volný střih, takže neškrtí, nekoušou a nechávají vaši pokožku volně dýchat – klidně si je tedy můžete obléknout na spaní místo pyžamových kalhot. Skvělou volbou jsou pánské barevné trenýr...

Nenechte se svazovat příliš těsným spodním prádlem a oblékněte pánské nadměrné trenýrky, které skryjí případné nedostatky postavy i nějaké to kilo navíc. Mají volný střih, takže neškrtí, nekoušou a nechávají vaši pokožku volně dýchat – klidně si je tedy můžete obléknout na spaní místo pyžamových kalhot. Skvělou volbou jsou pánské barevné trenýrky se svislými proužky, které opticky zeštíhlují. Pořiďte si výhodný multipack spodního prádla, který obsahuje XXL trenýrky nadměrných velikostí, a ušetřete. 

Jak vybrat pohodlné pánské pyžamo

Pohodlné trenýrky si můžete bez obav obléknout i na spaní. Jestliže ale zatoužíte po něčem elegantnějším, prohlédněte si pánská pyžama s krátkým rukávem a kraťasy na spaní. V zimních měsících je pak vyměňte za pyžamo s dlouhým rukávem a nohavicemi, které vás spolehlivě zahřeje. Při výběru oblečení na spaní klaďte důraz na použité materiály. Ideální volbou je bavlna a bambus – přírodní materiály, které jsou prodyšné, dobře sají pot a nedráždí ani citlivou pokožku.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–26 z 26 položek
1–26 z 26 položek

100% hodnocení
6 975 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí