120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Víkendový výprodej
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Víkendový výprodej

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Nevzdávejte se svého oblíbeného sportu ani v zimě. Oblékněte dámské funkční spodní prádlo, které vás udrží v suchu a teple, a sportujte zcela bez omezení. Ideální variantou jsou dámské spodní kalhoty alias spodky nebo zateplené legíny, které perfektně přilnou k tělu, efektivně odvádějí vlhkost a udržují stálou tělesnou teplotu. Některé dokonce...

Nevzdávejte se svého oblíbeného sportu ani v zimě. Oblékněte dámské funkční spodní prádlo, které vás udrží v suchu a teple, a sportujte zcela bez omezení. Ideální variantou jsou dámské spodní kalhoty alias spodky nebo zateplené legíny, které perfektně přilnou k tělu, efektivně odvádějí vlhkost a udržují stálou tělesnou teplotu. Některé dokonce obsahují příměs stříbra, která brání množení bakterií, a tím předchází zápachu a vzniku plísňových onemocnění.

Pohodlí nade vše!

Po sportu se nezapomeňte převléknout do pohodlných kalhot na doma, které nebudete chtít svléknout. Mají širší nohavice, elastickou gumu v pase a jsou velmi příjemné na nošení. Pro ještě větší komfort k nim oblékněte dámské body – dlouhé tričko se zapínáním mezi nohama, které se nevyhrnuje a udržuje vaše záda a ledviny v teple. Raději nosíte sukně? Pak si k nim pořiďte slušivé silonové punčochy, které podtrhnou krásu vašich nohou, skryjí případné nedostatky a navíc vás ochrání před chladem.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky

100% hodnocení
7 056 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí