Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Veselé boxerky hrající všemi barvami vám vyčarují úsměv na rtech a stanou se vaším oblíbeným parťákem do nepohody. Jakmile je obléknete, můžete si být jistí, že vám náladu nezkazí upršené pondělní ráno, nekonečná pracovní porada ani nedostatek kafe ve firemní kuchyňce. A aby toho nebylo málo, na své si u nás přijdou milovníci přírody, dobrého ...

Veselé boxerky hrající všemi barvami vám vyčarují úsměv na rtech a stanou se vaším oblíbeným parťákem do nepohody. Jakmile je obléknete, můžete si být jistí, že vám náladu nezkazí upršené pondělní ráno, nekonečná pracovní porada ani nedostatek kafe ve firemní kuchyňce. A aby toho nebylo málo, na své si u nás přijdou milovníci přírody, dobrého jídla i vánočních svátků, stejně jako muži, jejichž srdce bije pro nevšední hobby a sport.

Jak vybrat pánské boxerky 

Pánské boxerky by neměly chybět v šatníku žádného chlapa. Díky přiléhavému střihu obepnou tělo, nevyhrnují se a dají se nosit i pod upnuté kalhoty. Pohodlná guma v pase se navíc dobře přizpůsobí vašim proporcím, neškrtí a nekouše. Trefou do černého jsou české boxerky Horsefeathers nebo boxerky 69SLAM. Že jste o nich ještě neslyšeli? Celosvětově proslulá značka dámského a pánského spodního prádla, plavek a doplňků se narodila na Bali, v ráji surfařů, slunce a dobré nálady.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 203 položek
na stránku
1–30 z 203 položek
100% hodnocení
7 140 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí