Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

5 důvodů, proč by měli pánové nosit trenýrky

Uveřejněno: 11.11.2020
Kategorie: MÓDA

To, že na výběru spodního prádla záleží, si uvědomuje asi každý z nás. Většinou se ale zaměřujeme hlavně na vzhled, což je sice důležité, avšak ne tolik jako samotný střih. Střih totiž dovede významně ovlivnit nejen to, jak se ve spodním prádle cítíme a vypadáme, ale také může mít vliv na naše zdraví. A o cokoliv, co může našemu zdraví škodit či naopak prospívat, se vždycky vyplatí více zajímat. Názorným příkladem jsou pánské trenýrky a slipy, o jejichž působení na plodnost není pochyb. Jsou ale i jiné důvody, proč by trenýrky měly mít své právoplatné místo ve vašem šatníku. Pojďme si je zrekapitulovat!

zdroj: trenyrkarna.cz

1.      Podporují zdraví spermií

Je všeobecně známo, že varlata potřebují přibližně o 4 °C nižší teplotu, než jakou má tělo. Jedině tak totiž může za optimálních podmínek probíhat spermatogeneze neboli tvorba spermií. A právě z toho důvodu je důležité upřednostnit při nošení trenýrky před těsnými slipy, které mohou způsobit nevhodné přehřívání. Dokonce i mnozí lékaři mužům, kteří řeší zvýšení plodnosti, doporučují nosit trenky a upozorňují na možnou souvislost slipů s poklesem kvality spermatu.

Pánské trenky, a obzvlášť trenýrky ze 100% bavlny, jsou pro každodenní nošení ideální proto, že jsou volné, vzdušné a prodyšné. Díky tomu nepřehřívají genitálie a jsou velice příjemné. Bavlněné a saténové trenky navíc neškrábou ani nezpůsobují svědění, což je pro výsledný komfort při nošení též důležitým aspektem.

2.      Zaručují celodenní pohodlí

Pokud zvolíte správnou velikost a materiál, můžete si být jisti, že se dočkáte extrémního pohodlí po celý den. Pánské trenky jsou navíc obvykle v pase vybaveny dostatečně silnou a pružnou gumou v tunýlku, takže se pěkně přizpůsobí tělu, neškrtí, a zároveň zabraní nechtěnému posunu při pohybu.

Jisté je také to, že se díky kvalitním a pohodlným trenkám budete lépe cítit a působit navenek. Když totiž spodní prádlo „kouše“ nebo škrábe je pochopitelné, že klesá i dobrá nálada.

3.      Neomezují pohyb

Pánské trenky mají volný střih a mnohdy i krátký rozparek na nohavičkách. To znamená jediné: V trenkách se lépe hýbe! Ať už se v nich budete povalovat na gauči, půjdete se proběhnout do parku nebo se v nich rozhodnete trhnout osobní rekord na bench pressu, trenky vás nikdy v ničem nebudou omezovat. Akorát, přiznejme si, pod cyklistické kraťasy asi nebudou úplně nejlepší.

zdroj: trenyrkarna.cz

4.      Nikdy nevyjdou z módy

Pokud jste někdy někoho slyšeli říkat, že pánské trenýrky vyšly z módy, tak to není vůbec pravda. Pasé jsou tak možná typické fotrovské trenýrky, které se nosili v minulém století a které jste mohli spatřit v některých českých filmech. Dnešní nabídka pánských trenek ale již dávno není o pruhovaných trenýrkách z nepříjemného plátna. Současné trenýrky se vyrábí v celé paletě barev a v mnoha vzorech. Výjimečné dokonce nejsou ani trenýrky s vtipným motivem. Trenýrky jsou zkrátka nestárnoucí a vždycky si najdou cestu do pánské skříně.

5.      Sluší všem bez výjimky a umí být sexy!

Na klasických trenýrkách je skvělé také to, že sluší každé postavě. Nohavička volně kopíruje linii stehna, švy zaručují pohodlný sed a lehce přiléhavá látka v zadní části poskytuje pěkný pohled na váš zadek. Zvolit je proto může naprosto každý. Trenýrky jsou dostupné dokonce i v nadměrných velikostech, takže si jistě každý vybere pro sebe ty pravé. A pokud se vaší partnerce budou zdát málo přitažlivé, vždycky jí můžete ukázat jejich hlavní přednost – rychlé a efektivní rozepínání poklopce. Případně můžete zvolit stylové trenky Styx, které mají unikátní design.

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí