120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

5 důvodů, proč by měli pánové nosit trenýrky

Uveřejněno: 2020-11-11 11:54:23
Kategorie: MÓDA

To, že na výběru spodního prádla záleží, si uvědomuje asi každý z nás. Většinou se ale zaměřujeme hlavně na vzhled, což je sice důležité, avšak ne tolik jako samotný střih. Střih totiž dovede významně ovlivnit nejen to, jak se ve spodním prádle cítíme a vypadáme, ale také může mít vliv na naše zdraví. A o cokoliv, co může našemu zdraví škodit či naopak prospívat, se vždycky vyplatí více zajímat. Názorným příkladem jsou pánské trenýrky a slipy, o jejichž působení na plodnost není pochyb. Jsou ale i jiné důvody, proč by trenýrky měly mít své právoplatné místo ve vašem šatníku. Pojďme si je zrekapitulovat!

1.      Podporují zdraví spermií

Je všeobecně známo, že varlata potřebují přibližně o 4 °C nižší teplotu, než jakou má tělo. Jedině tak totiž může za optimálních podmínek probíhat spermatogeneze neboli tvorba spermií. A právě z toho důvodu je důležité upřednostnit při nošení trenýrky před těsnými slipy, které mohou způsobit nevhodné přehřívání. Dokonce i mnozí lékaři mužům, kteří řeší zvýšení plodnosti, doporučují nosit trenky a upozorňují na možnou souvislost slipů s poklesem kvality spermatu.

Pánské trenky, a obzvlášť trenýrky ze 100% bavlny, jsou pro každodenní nošení ideální proto, že jsou volné, vzdušné a prodyšné. Díky tomu nepřehřívají genitálie a jsou velice příjemné. Bavlněné a saténové trenky navíc neškrábou ani nezpůsobují svědění, což je pro výsledný komfort při nošení též důležitým aspektem.

2.      Zaručují celodenní pohodlí

Pokud zvolíte správnou velikost a materiál, můžete si být jisti, že se dočkáte extrémního pohodlí po celý den. Pánské trenky jsou navíc obvykle v pase vybaveny dostatečně silnou a pružnou gumou v tunýlku, takže se pěkně přizpůsobí tělu, neškrtí, a zároveň zabraní nechtěnému posunu při pohybu.

Jisté je také to, že se díky kvalitním a pohodlným trenkám budete lépe cítit a působit navenek. Když totiž spodní prádlo „kouše“ nebo škrábe je pochopitelné, že klesá i dobrá nálada.

3.      Neomezují pohyb

Pánské trenky mají volný střih a mnohdy i krátký rozparek na nohavičkách. To znamená jediné: V trenkách se lépe hýbe! Ať už se v nich budete povalovat na gauči, půjdete se proběhnout do parku nebo se v nich rozhodnete trhnout osobní rekord na bench pressu, trenky vás nikdy v ničem nebudou omezovat. Akorát, přiznejme si, pod cyklistické kraťasy asi nebudou úplně nejlepší.

4.      Nikdy nevyjdou z módy

Pokud jste někdy někoho slyšeli říkat, že pánské trenýrky vyšly z módy, tak to není vůbec pravda. Pasé jsou tak možná typické fotrovské trenýrky, které se nosili v minulém století a které jste mohli spatřit v některých českých filmech. Dnešní nabídka pánských trenek ale již dávno není o pruhovaných trenýrkách z nepříjemného plátna. Současné trenýrky se vyrábí v celé paletě barev a v mnoha vzorech. Výjimečné dokonce nejsou ani trenýrky s vtipným motivem. Trenýrky jsou zkrátka nestárnoucí a vždycky si najdou cestu do pánské skříně.

5.      Sluší všem bez výjimky a umí být sexy!

Na klasických trenýrkách je skvělé také to, že sluší každé postavě. Nohavička volně kopíruje linii stehna, švy zaručují pohodlný sed a lehce přiléhavá látka v zadní části poskytuje pěkný pohled na váš zadek. Zvolit je proto může naprosto každý. Trenýrky jsou dostupné dokonce i v nadměrných velikostech, takže si jistě každý vybere pro sebe ty pravé. A pokud se vaší partnerce budou zdát málo přitažlivé, vždycky jí můžete ukázat jejich hlavní přednost – rychlé a efektivní rozepínání poklopce. Případně můžete zvolit stylové trenky Styx, které mají unikátní design.

Související produkty

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 300 recenzí

99% hodnocení
7 852 recenzí