Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

8 situací, kdy vám spodní prádlo ničí život

Uveřejněno: 16.12.2018
Kategorie: TIPY

Většina z nás nosí spodní prádlo, ale věděli jste, že existuje velká skupina lidí, která na sebe každé ráno obléká vyloženě nástroj ďábla? Je to tak! Hygiena je sice úplným základem, protože kdo stojí o bakterie či infekce, ale řekněme si narovinu, že výběru spodního prádla je neméně důležitý, jelikož v případě lhostejnosti si můžete celkem intenzivně zavařit. Nevím jak vy, ale já své spodní prádlo pokládám za brnění, které mě po celý den chrání a cítím se díky němu přímo trenýrovsky. Pokud netušíte, o čem mluvím, mám pro vás 8 situací, kdy vám vaše spodní prádlo může pekelně uškodit na zdraví. Jdeme na to!

PŘÍLIŠ MALÉ SPODNÍ PRÁDLO ŠKODÍ!

Správný výběr spodního prádla dokáže zajistit dokonale vypadající zadek a rozkrok, ale pravdou je, že nejen vaše pokožka musí dýchat, tudíž se při nakupování zaměřte na správnou velikost.

TANGA ŠKODÍ ZDRAVÍ

Jak jinými slovy popsat tanga? Jednoduché! Dům bakterií. Nenoste tanga každý den. Naopak je kombinujte nejlépe s bavlněným spodním prádlem, protože jinak se díky nim můžete lehce dopracovat ke škodlivým bakteriím či infekci. Dbejte na hygienu a její zásady.

   

SYNTETICKÉ A HEDVÁBNÉ PRÁDLO = VELKÉ NE!

Odborníci neustále varují, že spodní prádlo vyrobené z hedvábí a syntetických materiálů je zcela neprodyšné a tím pádem škodí zdraví. Na internetu je celá řada zpovědí lidí, kteří si kvůli neprodyšným materiálům zadělali na dlouhodobé zdravotní problémy.

   

PROPOCENÉ SPODNÍ PRÁDLO NENÍ SEXY!

Je to zvláštní, ale i dnes na světě existuje mnoho lidí, kteří nosí spodní prádlo i několik dní v kuse. Měňte své spodní prádlo každý den a občas dokonce i několikrát denně. Budete se cítit svěže a navíc se vyhnete nepříjemným infekcím.

    

TVAROVACÍ SPODNÍ PRÁDLO JE CELKEM RISK!

Mít krásnou postavu samozřejmě potěší, ale tvarovací prádlo není dlouhodobým řešením. Nedoporučuje se nosit každý den. Pokožka nemá šanci dýchat a hlavně pokud nemůžete dýchat ani vy sami či máte přehnaně stažený žaludek, pak raději zajděte do fitka. U stahovacího prádla navíc velmi záleží na velikosti. Nepřežeňte to.

   

CHOZENÍ NAOSTRO JE NEBEZPEČNÉ

U žen se chození naostro nedoporučuje hlavně kvůli prašnému či špinavému prostředí. Muži by si rozhodně měli dát pozor na poklopec. V dnešní době většina lidí nosí oblečení na tělo, tudíž chození naostro je celkem nehygienická záležitost. Materiál oblečení může navíc extrémně poranit pokožku. Spodní prádlo nás chrání.

   

NAOSTRO V NOCI

Spánek bez spodního prádla je to nejlepší, co můžete udělat. Jak jsem již v tomto videu několikrát naznačil, pokožka musí zkrátka dýchat.

   

PEČLIVĚ VYBÍREJTE PŘÍPRAVKY NA PRANÍ!

O spodní prádlo je třeba pečovat. Strčit ho do pračky nestačí. Doporučujeme vyhledat kvalitní přípravky na praní, jelikož takový nekvalitní přípravek vám může pěkně znepříjemnit život. Nezapomeňte, že pračka je líheň bakterií, tudíž ji musíte čistit speciálními přípravky, které dokáží bakterie odstranit.

Máme za sebou OSMIČKU situací, kdy vám spodní prádlo ničí život. Tyto rady vznikly na základě zkušeností nespočtu lidí, tudíž doufáme, že si je vezmete k srdci.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

 

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 070 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí