Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Podpořte Trenyrkarna.cz v soutěži Shop Roku #děkujemezahlas

Uveřejněno: 14.02.2019
Kategorie: TIPY

Trenýrkárna.cz zaručeně patří mezi jedničky na poli českých e-shopů, což není přehnaně sebevědomé vyjádření, ale fakt, za kterým stojí mrakodrap práce a vaše podpora. Zákazník je náš pán, vážíme si vás, vnímáme vás, reagujeme a nedostatky měníme v přednosti. To jsou důvody, proč se k nám pravidelně vracíte s úsměvem na tváři a také důvody, proč budeme vděčný za váš hlas v soutěži SHOP ROKU.

PODPOŘTE TRENYRKARNA.CZ V SOUTĚŽI SHOP ROKU #DĚKUJEMEzaHLAS

Cílem soutěže SHOP ROKU je najít e-shopy, které prezentují správný směr. Letos proběhne již 10. ročník a stejně jako v předchozích letech náleží rozhodnutí vám zákazníkům a odborné porotě. Heureka.cz vyhlásí nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu za rok 2018 dne 14. 3. 2019, a my tak samozřejmě apelujeme na vaší podporu v podobě hlasu.

  

JAK HLASOVAT?

Jednoduché! V Ceně popularity může hlasovat každý internetový uživatel, a to v období od 3. 12. 2018 do 28. 2. 2019. Stačí přejít na tento odkaz – SHOP ROKU / HLASOVÁNÍ a vybrat 1 – 3 nejoblíbenější e-shopy, odeslat hlasovací formulář a potvrdit hlasování kliknutím na link, který vám mezitím dorazil do emailu. Vyhlášeno bude 13 vítězů v jednotlivých kategoriích a z nich bude vyhlášen 1 absolutní vítěz v Ceně popularity.

PODPOŘTE TRENYRKARNA.CZ V SOUTĚŽI SHOP ROKU #DĚKUJEMEzaHLAS

Jak už jsme naznačili, náš úspěch definují činy posledních let, a protože chceme, aby pro vás nakupování přes internet bylo ještě jednodušší, můžete využít naší novou aplikaci Trenýrkárna.cz, která je ZDARMA ke stažení skrz obchod ve vašem telefonu. Trenýrkárna.cz je na trhu se spodním prádle již od roku 2010 a za tu dobu si získala celou řadu spokojených a vracejících se zákazníků. Celý team vám totiž denně dopřává skvělý zákaznický servis, bohatý a originální sortiment (momentálně nabízíme přes 30 značek), fajn ceny, ale také psaný blog a video-blog na YouTube. Zkrátka a dobře, jsme tu pro vás! #DĚKUJEMEzaHLAS 

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí