120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

Vyhlášení soutěže o design trenýrek pro českou značku Styx

Uveřejněno: 2020-04-16 12:40:00
Kategorie: SOUTĚŽ

Nedávno jsme vyhlásili soutěž pro nadané a kreativní lidi, které baví kreslit, navrhovat, zkrátka tvořit a nyní pro vás máme tolik očekávané výsledky. Kdo tedy vyhrál?

PODMÍNKY SOUTĚŽE A INSTRUKCE

  •   Zúčastnit se mohli nejen profesionálové, ale také amatéři. Podmínkou je však talent!
  •   Rozměr obrázku 32x32cm a nejlépe, aby byl design v tiskové velikosti.
  •   Design na sebe musí nekonečně navazovat, to znamená potencionální napojení horní + dolní části a levé + pravé části (↓↓↓viz obrázek↓↓↓).
  •   Maximální počet barev: 5
  •   Soutěž skončila na konci února, měla být vyhlášena v březnu, ale kvůli situaci s koronavirem jsme výsledky posunuli na duben

Česká značka Styx nabízí propracované spodní prádlo nejen pro muže, ale také ženy a děti. Styx je jedničkou na trhu se spodním prádlem.

Česká značka Styx vznikla v roce 1996 a dnes patří bezesporu na vrchol trhu se spodním prádlem. Založili ji tehdejší spolužáci, ale hlavně nejlepší přátelé Adam Sýkora a Petr Vlasák. Společnost pravidelně servíruje originální designy, jež s nadšením nosí lidé po celém světě. Můžete si např. prohlédnout kolekci Jáchym, kterou pro značku Styx navrhl talentovaný umělec Petr Jáchym – ZDE.

VÝSLEDKY

  • 1. místo – JANA J. – NÁVRH PLANETY - příležitost dostat svůj vymazlený design na trenýrky značky Styx + 5000 Kč odměna #OHYEAH
  • 2. místo – BARU P. – NÁVRH MUCHOMŮRKA - voucher 3000 Kč na nákup do našeho obchodu
  • 3. místo – RADEK B. – NÁVRH ŘEZ - voucher 2000 Kč na nákup do našeho obchodu

 

Děkujeme všem zúčastněným a samozřejmě vítězům, které budeme v nejbližší době kontaktovat ohledně výhry.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související produkty

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 299 recenzí

99% hodnocení
7 852 recenzí