120 dní na výměnu nebo vrácení zboží
99 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 150 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání

Žena za dámu i doma, aneb po čem muži touží

Uveřejněno: 2020-08-26 10:39:53
Kategorie: MÓDA

Žena za dámu i doma, aneb po čem muži touží

Ženy se často ptají, jak se stát tou, o kterou jejich vyvolený už nebude chtít nikdy přijít. Každý muž je jiný, má jiné smýšlení i preference. I když víte, že sdílíte společné názory a plány a váš vztah kvete, zkuste myslet i na to, aby vám oběma bylo příjemné i běžné, každodenní společné bytí.

K tomu samozřejmě nevede jen jedna cesta, jisté kroky jsou však nápomocné téměř vždy. V tomto článku se soustředíme hlavně na to, jak se doma cítit ve své kůži. Díky tomu budete mít energii pro vytváření domácí pohody a zároveň zůstanete pro muže atraktivní i při obyčejných denních situacích. A právě tyto věci pánové určitě ocení.

1. Pohodlný domácí outfit je začátek

I když doma obvykle saháme po něčem praktickém, nemusí to v žádném případě vylučovat elegantní kousky. Dobře se cítit vám pomohou příjemné, kvalitní materiály a padnoucí střihy – ať už jde o denní domácí outfit nebo pyžama či noční košilky. Pokud patříte k těm, které se i doma rády něčím dozdobí, zkuste sáhnout třeba po minimalistickém náramku.

2. Nepostradatelné je i příjemné spodní prádlo

Neméně důležité je volit i správné prádlo, které vás nebude nikde škrtit ani se zařezávat. Je vhodné vybrat si kalhotky a podprsenky přírodních materiálů, velice oblíbená je poslední dobou třeba biobavlna. Pokud máte svůj oblíbený druh prádla, ve kterém se cítíte přitažlivě, je to ta ideální volba!

3. Upravené vlasy a nehty vám dodají šarm

U tohoto bodu vás nechceme nabádat, abyste měli doma každý den perfektní manikúru jako ze salonu nebo vlasy v úhledném drdolu. Umyté a učesané vlasy jsou však korunou vaší krásy. A na hezky upravených, čistých rukou dobře vyniknou také zásnubní či snubní prsteny, které spousta dam nosí nepřetržitě – tedy i v domácím prostředí.

4. Sebevědomý přístup k životu

Když se dokážete na zásadních záležitostech v partnerství domluvit a dělat v případě potřeby kompromisy, je to jedině dobře. Snažte se však nepotlačovat své vlastní názory či zásady, muži si sebejistých žen cení.

Jestli to potřebujete občas trošku připomenout, zkuste mít vždy u sebe něco, co vám připomene, že stát si za svým je pro dobro věci. Dobře poslouží drobný doplněk či šperk. Třeba řetízek s diamantem má všechny předpoklady, aby vydržel každodenní nošení. A pohled na takový luxusní kousek vám v potřebných chvílích dodá odvahu.

5. Díky vnitřní pohodě budete neodolatelné

Dostatečná sebedůvěra jde následně ruku v ruce se schopností se vnitřně nastavit na příjemné bytí. Neřešit malichernosti, zabývat se podstatnými věcmi a soustředit se na vzájemné porozumění jsou velmi cenné dovednosti. Se ženou, která je spokojená a umí si svůj život užívat, se muž nenudí. Vyrovnanost a radost z každého nového dne z vás spolu s úsměvem a věcmi zmiňovanými výše udělá pro partnera tou nejpřitažlivější ženou.

Autor: Kateřina Valentová

Související produkty

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, ale máme i dámské spodní prádlo. Vybrat si u nás můžete z více než 150 000 ks spodního prádla skladem. Vyberete si od českých až po světové značky spodního prádla za rozumné ceny. Trenky, boxerky, spodní prádlo pro páry, prostě co vás napadne. Pokud můžeme doporučit, určitě se podívejte na českou značku Styx, jejíž kompletní výroba je přímo v České republice. A to není vše, jistě vás zaujme i široký výběr velikostí spodního prádla a to až do 10 XL. Není tajemstvím, že nás to co děláme baví a to již přes 10 let.


100% hodnocení
3 298 recenzí

99% hodnocení
7 852 recenzí