| Rychlost doručení: | pozítří 21.4. u Vás |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe | |
| pozítří 21.4. k vyzvednutí | |
| pozítří 21.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| RALPH LAUREN - MUŽI | |
| TRENKY / BOXERKY | |
| VELIKOST | OBVOD PASU (CM) |
|---|---|
| S | 71-79 |
| M | 79-88 |
| L | 89-99 |
| XL | 99-108 |
| XXL | 108-114 |
| 3XL | 114-120 |
| 4XL | 120-126 |
| 5XL | 126-132 |
| 6XL | 132-139 |
| 7XL | 139-146 |
| 8XL | 146-152 |
| 9XL | 152-158 |
| 10XL | 158-164 |
| 11XL | 164-170 |
|
1 199 Kč
799 Kč
679 Kč
s kódem: SUPER
|
| Ušetříte 400 Kč |
|
|
✅ 227 Kč za kus (s kódem: SUPER) |
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 679 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Praní | 40°C pračka, sušička, bělení, suché čištění |
| EAN | 8511008218868 |
3pack pánských boxerek Ralph Lauren v krásném dárkovém balení jsou velmi kvalitním triem boxerek ze 95% bavlny. Hned při prvním doteku poznáš s jakými boxerkami máš tu čest. Ralph Lauren dbá na to, aby produkty od této značky splňovali nejen vysoké nároky na design, ale samozřejmě také na kvalitu. V obou případech se jim to jednoznačně daří. Pánské boxerky Ralph Lauren v dárkovém balení po třech mají skvělý střih, který dobře sedí a jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů. Dle našeho názoru rozhodně stojí za investici.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Praní | 40°C pračka, sušička, bělení, suché čištění |
| EAN | 8511008218868 |
25 lidí koupilo
Cizojazyčné recenze jsou překládané pomocí překladače DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Nejužitečnější
Nejnovější
Nejstarší
Česká Republika
Značka
Popravdě jsem o této značce ještě neslyšel, budu muset vyzkoušet
Česká Republika
Bavlna je moc příjemná
Všechny barvy jsou moc pěkné.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny