| Rychlost doručení: | zítra 14.4. u Vás |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe | |
| zítra 14.4. k vyzvednutí | |
| zítra 14.4. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
| CALVIN KLEIN - MUŽI | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| VELIKOST | OBVOD BOKŮ (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
749 Kč
637 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 637 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands, service.eu@calvinklein.com |
| Výrobce | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719115620073 |
Parádní slipy Calvin Klein potěší všechny muže. Bavlněný materiál s měkkými lemy perfektně sedí na těle. Slipy dobře padnou a nemusíte se bát, že by se vás někde zařezávaly. Vytkávaná guma je příjemná, nikde neškrtí, ani nekouše. Díky kvalitnímu materiálu a ceně jsou to nejoblíbenější slipy na trhu. Myslíme si, že spodní prádlo od značky Calvin Klein by mohl mít v šuplíku každý. Podstatnou informací je to, že jsou cca o třetinu velikosti větší než jiné značky. Prosím, zkontrolujte tedy vybíranou velikost s tabulkou velikostí (pokud již nemáte spodní prádlo Calvin Klein vyzkoušené a svou velikost víte). Baleny jsou v originální plastové krabičce.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100 % bavlna |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 30°C |
| Žehlení | ne |
| Sušička | ne |
| Dovozce | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, The Netherlands, service.eu@calvinklein.com |
| Výrobce | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719115620073 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny