| Rychlost doručení: | zítra 15.5. u Vás |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. u Tebe | |
| zítra 15.5. k vyzvednutí | |
| zítra 15.5. u Tebe |
Nový produkt
0 Položka ks
Tento produkt již není na skladě
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
|
229 Kč
195 Kč
s kódem: SUPER
|
|
|
|
✅ DOPRAVA ZDARMADoprava od 59 Kč |
✅ Doručení druhý den |
✅ 120 dní na výměnu či vrácení zdarma |
✅ 98 % spokojených zákazníků |
✅ Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny |
✅ Doprava zdarma od 999 Kč |
|
✅ Transparentní cena Nejnižší cena za posledních 30 dní je 195 Kč Slevy se počítají z původní ceny. Doprava zdarma se počítá až po odečtení slevových kódů. Chcete, aby Vám už žádná sleva neutekla? Přihlaste se do newsletteru na konci stránky. |
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | ANGRA CZ s.r.o., Fügnerova 52a, 747 05 Opava, angra@angra.cz |
| EAN | 5902458159666 |
Hledáte kvalitní, ale zároveň cenově dostupné slipy? Pak jsou tyto pánské slipy Cornette tou spravou volbou!
Slipy Cornette jsou vyrobeny z příjemného materiálu, mají moderní střih, který perfektně padne na každodenní nošení. Horní část slipů zdobí pohodlná guma, která nikde neškrtí. Za zmínku také stojí velmi příjemná cena. Ať už v zimě, v létě, při sportu, či do obleku, v slipech Cornette se budete cítit vždy dobře.
Více se dozvíte níže v klasických informacích o produktu.
| Model/ka | měří 185 cm, váží 85 kg a má na sobě velikost M |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Guma | vytkávaná |
| Praní | 40°C |
| Žehlení | ano |
| Sušička | ne |
| Výrobce | ANGRA CZ s.r.o., Fügnerova 52a, 747 05 Opava, angra@angra.cz |
| EAN | 5902458159666 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
a vrácení zdarma
doporučuje obchod
prádla za skvělé ceny