Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Veselé kalhotky se zvířecím motivem se odteď stanou nedílnou součástí vašeho šatníku. Získají si vás nejen originálním designem, ale také kvalitním zpracováním a perfektním střihem, ve kterém se budete cítit prostě skvěle. Nevyhovuje vám spodní prádlo z umělého vlákna? Žádný problém – v naší nabídce najdete také bavlněné a bambusové kalhotky 6...

Veselé kalhotky se zvířecím motivem se odteď stanou nedílnou součástí vašeho šatníku. Získají si vás nejen originálním designem, ale také kvalitním zpracováním a perfektním střihem, ve kterém se budete cítit prostě skvěle. Nevyhovuje vám spodní prádlo z umělého vlákna? Žádný problém – v naší nabídce najdete také bavlněné a bambusové kalhotky 69SLAM, které si skvěle rozumí i s citlivou pokožkou.

Jak vybrat dámské spodní prádlo

Dobře zvolené spodní prádlo pozvedne vaše přednosti a skryje případné nedostatky, stačí jen  vědět, po kterém typu sáhnout. Barevné kalhotky klasického střihu sluší každé ženě bez výjimky, proto by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět. Pokud ale toužíte po neotřelém kousku spodního prádla, zvolte dámská tanga, brazilky nebo značkové kalhotky s vytkávanou gumou. A co když chcete zakrýt větší bříško? Pak vám budou vyhovovat kalhotky s vyšším pasem nebo stahovací prádlo.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–47 z 47 položek
na stránku
31–47 z 47 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí