120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Venku už přituhuje, což znamená, že je načase vytáhnout ze skříně dámské teplé podkolenky nebo vysoké ponožky. Na běžné denní nošení se perfektně hodí dámské veselé podkolenky s originálním designem. Pokud chcete, aby náležitě vynikly, oblékněte je k šatům nebo sukni. Jestliže ale hledáte ty pravé ponožky na sport, uděláte nejlépe, pokud zvolít...

Venku už přituhuje, což znamená, že je načase vytáhnout ze skříně dámské teplé podkolenky nebo vysoké ponožky. Na běžné denní nošení se perfektně hodí dámské veselé podkolenky s originálním designem. Pokud chcete, aby náležitě vynikly, oblékněte je k šatům nebo sukni. Jestliže ale hledáte ty pravé ponožky na sport, uděláte nejlépe, pokud zvolíte dámské funkční podkolenky, které vás při pohybu nezradí. A jelikož myslíme i na muže, najdete u nás také pánské podkolenky v mnoha barevných provedeních.

Jak vybrat dámské ponožky

Při výběru ponožek se často řídíme jen podle designu. Avšak špatně zvolený střih, velikost nebo nevhodný materiál mohou zapříčinit oděrky, puchýře a nepříjemné zapařování. Jak tedy vybrat ty pravé? Co se týče střihu, rozlišujeme nízké ponožky, které lze nosit do balerín nebo nazouvacích bot, kotníkové ponožky vhodné do tenisek, a vysoké ponožky, které se hodí na sport nebo k dlouhým kalhotám. Materiál volte pokud možno přírodní – velmi příjemná na celodenní nošení je bavlna, bambus nebo například merino vlna.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–9 z 9 položek
1–9 z 9 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí