Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Venku už přituhuje, což znamená, že je načase vytáhnout ze skříně pánské teplé podkolenky nebo ponožky. Zůstanete věrni jednobarevné klasice, nebo popustíte uzdu fantazii a obléknete pánské veselé podkolenky, které hýří všemi barvami? Pokud ale hledáte ty pravé ponožky na sport, uděláte nejlépe, pokud zvolíte pánské funkční podkolenky, které j...

Venku už přituhuje, což znamená, že je načase vytáhnout ze skříně pánské teplé podkolenky nebo ponožky. Zůstanete věrni jednobarevné klasice, nebo popustíte uzdu fantazii a obléknete pánské veselé podkolenky, které hýří všemi barvami? Pokud ale hledáte ty pravé ponožky na sport, uděláte nejlépe, pokud zvolíte pánské funkční podkolenky, které jsou prodyšné, vodoodpudivé a nenasákavé. A jelikož myslíme i na něžné pohlaví, najdete u nás rovněž dámské podkolenky s originálním designem.

Jak vybrat pánské spodní prádlo

Potřebujete doplnit prořídlé řady trenek nebo jiného spodního prádla? Při jeho výběru se zaměřte nejen na design, ale také na správnou velikost a střih. Spodní prádlo by vám svým střihem mělo lichotit, proto přihlédněte k typu své postavy. Obecně platí, že mužům s objemnějšími stehny sluší klasické slipy, zatímco muži s vysokou postavou mohou obléknout boxerky s nohavičkami. Většině mužů pak sluší pánské trenýrky, které jsou velmi pohodlné a hodí se jak pro celodenní nošení, tak pro lenošení na pohovce.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–5 z 5 položek
1–5 z 5 položek