Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Spíte ve vytahaném triku, protože nevěříte, že byste mohli najít pánské pyžamo pro plnoštíhlé, které by splňovalo všechny vaše představy? Teď už o něm nemusíte jen snít! Velká pyžama v nadměrných velikostech vám dopřejí pohodlí a nechají vás klidně spát. Současná móda nabízí nespočet atraktivních kousků, které sluší i urostlejším mužům. Vsaďte n...

Spíte ve vytahaném triku, protože nevěříte, že byste mohli najít pánské pyžamo pro plnoštíhlé, které by splňovalo všechny vaše představy? Teď už o něm nemusíte jen snít! Velká pyžama v nadměrných velikostech vám dopřejí pohodlí a nechají vás klidně spát. Současná móda nabízí nespočet atraktivních kousků, které sluší i urostlejším mužům. Vsaďte na jednoduchost, minimum ozdobných detailů a přírodní materiály, které nechají pokožku volně dýchat.

Jak vybrat prádlo pro plnoštíhlé

Ať už máte nějaké to kilo na víc, nebo vás příroda obdařila na těch správných místech, nemusíte se při výběru spodního prádla zbytečně omezovat. Stačí znát své míry a vědět, jaké střihy vám lichotí. Mužům výraznějších tvarů zpravidla sluší pánské trenky nebo boxerky, které dokážou skrýt mnohé nedostatky. Na druhou stranu pánské slipy se korpulentnějším pánům příliš nedoporučují, přesto na ně nemusíte zcela zanevřít. Prohlédněte si nadměrné trenýrky, boxerky a slipy a najděte to pravé spodní prádlo do svého šatníku.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–15 z 15 položek
1–15 z 15 položek
100% hodnocení
7 070 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí