120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Spíte ve vytahaném triku, protože nevěříte, že byste mohli najít pánské pyžamo pro plnoštíhlé, které by splňovalo všechny vaše představy? Teď už o něm nemusíte jen snít! Velká pyžama v nadměrných velikostech vám dopřejí pohodlí a nechají vás klidně spát. Současná móda nabízí nespočet atraktivních kousků, které sluší i urostlejším mužům. Vsaďte n...

Spíte ve vytahaném triku, protože nevěříte, že byste mohli najít pánské pyžamo pro plnoštíhlé, které by splňovalo všechny vaše představy? Teď už o něm nemusíte jen snít! Velká pyžama v nadměrných velikostech vám dopřejí pohodlí a nechají vás klidně spát. Současná móda nabízí nespočet atraktivních kousků, které sluší i urostlejším mužům. Vsaďte na jednoduchost, minimum ozdobných detailů a přírodní materiály, které nechají pokožku volně dýchat.

Jak vybrat prádlo pro plnoštíhlé

Ať už máte nějaké to kilo na víc, nebo vás příroda obdařila na těch správných místech, nemusíte se při výběru spodního prádla zbytečně omezovat. Stačí znát své míry a vědět, jaké střihy vám lichotí. Mužům výraznějších tvarů zpravidla sluší pánské trenky nebo boxerky, které dokážou skrýt mnohé nedostatky. Na druhou stranu pánské slipy se korpulentnějším pánům příliš nedoporučují, přesto na ně nemusíte zcela zanevřít. Prohlédněte si nadměrné trenýrky, boxerky a slipy a najděte to pravé spodní prádlo do svého šatníku.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí