120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Život je příliš krátký na to, abyste nosili těsné a nepohodlné prádlo. Pokud patříte k mužům výraznějších tvarů a zároveň si příliš nepotrpíte na delší nohavičky, budou vám vyhovovat velké slipy v nadměrných velikostech. Díky přiléhavému střihu se neshrnují a dají se nosit i pod slim fit kalhotami, pod nimiž by nohavice od trenek nebo boxerek mo...

Život je příliš krátký na to, abyste nosili těsné a nepohodlné prádlo. Pokud patříte k mužům výraznějších tvarů a zároveň si příliš nepotrpíte na delší nohavičky, budou vám vyhovovat velké slipy v nadměrných velikostech. Díky přiléhavému střihu se neshrnují a dají se nosit i pod slim fit kalhotami, pod nimiž by nohavice od trenek nebo boxerek mohly být vidět. Pohodlné a funkční slipy pro muže oceníte také při sportu, jelikož se díky minimu látky budete méně potit.

Jak vybrat pánské slipy pro plnoštíhlé

Ať už máte nějaké to kilo na víc, jste kulturista, nebo vás příroda obdařila na těch správných místech, vždy se snažte střih a velikost spodního prádla přizpůsobit své postavě. Není totiž nic horšího, než když se prádlo nevzhledně zařezává do stehen a třísel nebo škrtí v pase. Pokud si tedy svou velikostí nejste jisti, vezměte do ruky krejčovský metr a pečlivě se přeměřte. Při nákupu prádla, pyžama nebo oblečení pro plnoštíhlé pak sledujte velikostní tabulky jednotlivých výrobců, které vám pomohou s výběrem.

Zobrazit více
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 774 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí