120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva od 50 %
Zvýhodněná balení Puma

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 80 %

Někdo má srdce na dlani, jiný ho nosí na trenkách. Pokud patříte ke druhé skupině, pak pro vás máme úžasnou zprávu. Veselé trenky se srdíčky u nás teď seženete v pánské i dámské variantě nebo jako trenky pro páry. Záleží jen na vás, zda zvolíte srdíčkové trenýrky se sportovní, nebo klasickou gumou. Stejně tak můžete vybírat z mnoha barevných pr...

Slevy 40 až 80 %

Někdo má srdce na dlani, jiný ho nosí na trenkách. Pokud patříte ke druhé skupině, pak pro vás máme úžasnou zprávu. Veselé trenky se srdíčky u nás teď seženete v pánské i dámské variantě nebo jako trenky pro páry. Záleží jen na vás, zda zvolíte srdíčkové trenýrky se sportovní, nebo klasickou gumou. Stejně tak můžete vybírat z mnoha barevných provedení – protože kdo říká, že srdce musí být jen červené?

Zamilujte si kvalitní spodní prádlo

Kvalitní spodní prádlo si zamilujete na první pohled, respektive první dotek. Je totiž precizně zpracované a vyrobené z prémiových materiálů, takže se příjemně nosí. Není proto divu, že pečlivě vybrané spodní prádlo potěší také jako dárek k narozeninám, svátku nebo Vánocům. A zapomenout nesmíme ani na Valentýn, svátek všech zamilovaných. Nezapomeňte na něj ani vy a darujte svému protějšku valentýnské spodní prádlo, pánské trenýrky se srdíčky nebo dámské sexy prádlo.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–12 z 12 položek
1–12 z 12 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 866 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí