Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Někdo má srdce na dlani, jiný ho nosí na trenkách. Pokud patříte ke druhé skupině, pak pro vás máme úžasnou zprávu. Veselé trenky se srdíčky u nás teď seženete v pánské i dámské variantě nebo jako trenky pro páry. Záleží jen na vás, zda zvolíte srdíčkové trenýrky se sportovní, nebo klasickou gumou. Stejně tak můžete vybírat z mnoha barevných p...

Někdo má srdce na dlani, jiný ho nosí na trenkách. Pokud patříte ke druhé skupině, pak pro vás máme úžasnou zprávu. Veselé trenky se srdíčky u nás teď seženete v pánské i dámské variantě nebo jako trenky pro páry. Záleží jen na vás, zda zvolíte srdíčkové trenýrky se sportovní, nebo klasickou gumou. Stejně tak můžete vybírat z mnoha barevných provedení – protože kdo říká, že srdce musí být jen červené?

Zamilujte si kvalitní spodní prádlo

Kvalitní spodní prádlo si zamilujete na první pohled, respektive první dotek. Je totiž precizně zpracované a vyrobené z prémiových materiálů, takže se příjemně nosí. Není proto divu, že pečlivě vybrané spodní prádlo potěší také jako dárek k narozeninám, svátku nebo Vánocům. A zapomenout nesmíme ani na Valentýn, svátek všech zamilovaných. Nezapomeňte na něj ani vy a darujte svému protějšku valentýnské spodní prádlo, pánské trenýrky se srdíčky nebo dámské sexy prádlo.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–17 z 17 položek
1–17 z 17 položek
100% hodnocení
7 070 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí