120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Čištění skladuHledáte originální a nápadité spodní prádlo pro dívky? Kalhotky v různých střizích znají všichni, ale co takhle veselé dětské trenky? Trenýrky už dávno nepatří jen do pánských prádelníků. Dnes si je oblíbily i ženy a dívky. Na první pohled jsou k nerozeznání od pánských trenek, liší se zpravidla jen ve velikosti. Toto dětské spodní prádlo se nej...

Čištění skladuHledáte originální a nápadité spodní prádlo pro dívky? Kalhotky v různých střizích znají všichni, ale co takhle veselé dětské trenky? Trenýrky už dávno nepatří jen do pánských prádelníků. Dnes si je oblíbily i ženy a dívky. Na první pohled jsou k nerozeznání od pánských trenek, liší se zpravidla jen ve velikosti. Toto dětské spodní prádlo se nejčastěji šije z bavlny nebo bavlněného saténu, které jsou pro citlivou dětskou pokožku nejlepší. Dají se skvěle zkombinovat nejen s veselými ponožkami.

Dívčí trenky nejen na spaní

Proč je trenýrkový střih tolik oblíbený? Protože nabízí neskutečnou volnost a pohodlí. Ženy, dámy a dívky nosí trenky nejčastěji na spaní. Skvěle nahradí pyžama. Pohodlně se v nich ale také relaxuje doma. Stačí k nim vybrat správnou dívčí podprsenku a pohodlnému lenošení nic nebrání. Vyrazit v nich můžete i ven, poslouží jako šortky. Dívčí trenky jsou k dostání v nejrůznějších vzorech a designech. Dáte přednost jednoduchým kárům, moderním abstraktním designům nebo vtipným potiskům?

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 124 položek
na stránku
1–30 z 124 položek

100% hodnocení
6 259 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí