120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 250 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Valentýnská sleva 25 %
NEVÁHEJ A HLASUJ

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Dívčí ponožky patří společně s kalhotkami a podprsenkami mezi základní druhy dětského spodního prádla. Při výběru dětských ponožek je důležité se soustředit především na kvalitu ušití. Zaměřte se na materiál, ale také na střih. Podle toho, jak je dítko staré, můžete vybírat ponožky s protiskluzovou úpravou. Rodiče budou při výběru ponožek pro d...

Dívčí ponožky patří společně s kalhotkami a podprsenkami mezi základní druhy dětského spodního prádla. Při výběru dětských ponožek je důležité se soustředit především na kvalitu ušití. Zaměřte se na materiál, ale také na střih. Podle toho, jak je dítko staré, můžete vybírat ponožky s protiskluzovou úpravou. Rodiče budou při výběru ponožek pro děti dbát především na kvalitní provedení. Děti bude zajímat především design. Nechte je, ať si vyberou vzor nebo barvu. O to raději budou ponožky nosit. Obecně jsou nejoblíbenější barevné a veselé ponožky pro holky.

Na co se zaměřit při výběru holčičích ponožek?

Dětské ponožky nesmí nikde tlačit. V prstové části by měly být ponožky dostatečně široké, aby nestahovaly prsty k sobě. Prsty musí mít prostor pro svobodný pohyb. Při výběru se zaměřte také na lem. Lem nesmí v případě vysokých ponožek stahovat lýtko a u nízkých utiskovat kotník. Důležitý je výběr správné velikosti. Malé ponožky budou klouzat a tlačit, velké se shrnovat a způsobovat otlaky. Co se týče materiálů, je nejlepší sáhnout po ponožkách s co největším podílem bavlny. Chybět by neměl ani elastan, díky kterému se ponožka skvěle přizpůsobí chodidlu. Ponožky pro dívky jsou k dostání s různými potisky. Můžete je sladit třeba s dívčími trenkami nebo pyžamem.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 114 položek
na stránku
1–30 z 114 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 775 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí