120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Black Friday a slevy 30 až 80 %
Black Friday
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Filtr
Black Friday

Chcete z oblékání spodního prádla udělat zážitkový rituál, na který se budou děti těšit? Zaplňte jejich prádelník dětským spodním prádlem s veselými motivy. Barevné a veselé spodní prádlo si je zaručeně získá. A co navíc vám přinese? Spodní prádlo pro děti s veselými motivy podporuje jejich kreativitu a fantazii, což je důležité pro rozvoj dětsk...

Chcete z oblékání spodního prádla udělat zážitkový rituál, na který se budou děti těšit? Zaplňte jejich prádelník dětským spodním prádlem s veselými motivy. Barevné a veselé spodní prádlo si je zaručeně získá. A co navíc vám přinese? Spodní prádlo pro děti s veselými motivy podporuje jejich kreativitu a fantazii, což je důležité pro rozvoj dětského myšlení. Oblékání například chlapeckých boxerekdívčích kalhotek bude mnohem zábavnější a celý proces bude méně stresující.

Kvalita barevného spodního prádla pro děti je na prvním místě

Nezáleží na tom, zda pořizujete dětské ponožky, boxerky, trenky nebo kalhotky. Jakékoliv oblečení pro děti musí souznít s jejich citlivou pokožkou. U spodního prádla to platí dvojnásob. V naší nabídce najdete jak české spodní prádlo pro děti, tak spodní prádlo zahraničních značek. Co je spojuje? Vysoká kvalita výrobních materiálů a pohodlné střihy, které děti neomezují v žádném pohybu. Mezi nejkvalitnější spodní prádlo nejen z Česka patří to, které je ušito z přírodních materiálů. Nejvhodnější je přitom bavlna, která je prodyšná a zároveň odvádí od těla pot. Gumičky kolem třísel, kotníků a pasu spodní prádlo udrží na svém místě, ale přitom se nezařezávají a nechávají dětem svobodu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–60 z 200 položek
na stránku
31–60 z 200 položek

100% hodnocení
6 597 recenzí

98% hodnocení
13 416 recenzí