Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Jednobarevné spodní prádlo bez potisku tvoří základ dámského šatníku. Působí vkusně, jen tak se neokouká a dá se mezi sebou libovolně kombinovat. Oceníte ho zvlášť v případě, že často nosíte formální oblečení a kostýmky – pak jsou jednobarevné ponožky a jednoduchá, téměř neviditelná tílka, která bez problémů obléknete pod průsvitnou halenku, v...

Jednobarevné spodní prádlo bez potisku tvoří základ dámského šatníku. Působí vkusně, jen tak se neokouká a dá se mezi sebou libovolně kombinovat. Oceníte ho zvlášť v případě, že často nosíte formální oblečení a kostýmky – pak jsou jednobarevné ponožky a jednoduchá, téměř neviditelná tílka, která bez problémů obléknete pod průsvitnou halenku, vyloženě nutností. Ve skříni by vám ale neměly chybět ani jednobarevné kalhotky bez potisku, které působí elegantně a dají se libovolně kombinovat s podprsenkou. 

Kvalitní materiál je základ

Správně vybrané spodní prádlo vám dodá pocit sebevědomí, vyzdvihne vaše přednosti a naopak skryje případné nedostatky. Abyste se v něm ale cítila celý den pohodlně, dbejte na kvalitní materiály, které jsou příjemné na dotek a nedráždí pokožku. Pro běžné denní nošení se hodí dámské kalhotky, podprsenky a ponožky z přírodních materiálů, jako je bavlna, bambusové vlákno nebo modal. Oblibě se těší také kombinace přírodních materiálů s elastanem nebo polyesterem, která zlepšuje odolnost, prodlužuje životnost a zvyšuje elasticitu prádla, což vede k většímu pohodlí při nošení.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 355 položek
na stránku
1–30 z 355 položek
100% hodnocení
7 134 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí