Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

Barevné ponožky a podkolenky s veselými motivy vám zaručeně zvednou náladu, a to i za deštivého dne. Jakmile jednou vklouznete do dámských ponožek s chytlavým designem, v tu ránu se stanou vaším nepostradatelným parťákem pro hektická pracovní rána, odpolední návštěvy kaváren i pohodové večery u televizní obrazovky. Veselé ponožky od českých zn...

Barevné ponožky a podkolenky s veselými motivy vám zaručeně zvednou náladu, a to i za deštivého dne. Jakmile jednou vklouznete do dámských ponožek s chytlavým designem, v tu ránu se stanou vaším nepostradatelným parťákem pro hektická pracovní rána, odpolední návštěvy kaváren i pohodové večery u televizní obrazovky. Veselé ponožky od českých značek jsou zároveň skvělým tipem na originální dárek, který obdarovaného zahřeje nejen u srdce. 

Jak vybrat ty pravé ponožky pro ženy?

Ponožky nejsou jen na ozdobu. Ve skutečnosti plní celou řadu důležitých funkcí – chodidla by měly udržovat v suchu, podle potřeby je zahřívat či ochlazovat, omezovat pocení a zabraňovat zápachu. V žádném případě vás nesmí škrtit a způsobovat vám nepříjemné otlaky na lýtkách nebo kotnících. Dbejte také na kvalitu materiálů – na denní nošení se hodí nízké ponožky z bavlny a bambusových vláken, zatímco na sport skvěle poslouží funkční kotníkové ponožky z přírodní merino vlny, která účinně saje pot.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–60 z 168 položek
na stránku
31–60 z 168 položek
100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí