Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Letní Black Friday!

Pánské zdravotní ponožky ocení zejména ti z vás, kteří se potýkají s cukrovkou, holdují sportu nebo tráví celé dny na nohou. Ponožky se vyznačují extra volným lemem, který nezpůsobuje bolestivé otlaky a otoky končetin. Kromě toho obsahují stříbrná vlákna, která jim propůjčují antibakteriální vlastnosti, takže eliminují nepříjemný zápach a účin...

Pánské zdravotní ponožky ocení zejména ti z vás, kteří se potýkají s cukrovkou, holdují sportu nebo tráví celé dny na nohou. Ponožky se vyznačují extra volným lemem, který nezpůsobuje bolestivé otlaky a otoky končetin. Kromě toho obsahují stříbrná vlákna, která jim propůjčují antibakteriální vlastnosti, takže eliminují nepříjemný zápach a účinně předcházejí problémům s plísněmi nohou.

Jak vybrat zdravotní ponožky pro muže?

Zdravotní ponožky s obsahem stříbra vybírejte s ohledem na své potřeby. Diabetici budou dbát zejména na elastický lem, který pomáhá překonat obtíže spojené se syndromem diabetické nohy. Pokud většinu dne trávíte na nohou, budou vám vyhovovat ponožky se zesílenou patou a špicí. Dbejte také na kvalitu materiálů – zvlášť citliví jedinci by měli sáhnout po bavlněných ponožkách nebo ponožkách z bambusových vláken či merino vlny, které jsou lehké, prodyšné a nedráždí pokožku.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–2 z 2 položek
1–2 z 2 položek
100% hodnocení
7 097 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí