120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Jarní výprodej! Slevy až 80 %
Slevy až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Dámské zdravotní ponožky ocení ty z vás, které trpí cukrovkou, holdují sportu nebo tráví celé dny na nohou. Vyznačují se extra volným lemem, který se kolem kotníků a lýtek nestahuje, a tudíž nezpůsobuje bolestivé otlaky a otoky dolních končetin. Ponožky navíc obsahují stříbrná vlákna, která působí antibakteriálně – hubí určité druhy bakterií, p...

Dámské zdravotní ponožky ocení ty z vás, které trpí cukrovkou, holdují sportu nebo tráví celé dny na nohou. Vyznačují se extra volným lemem, který se kolem kotníků a lýtek nestahuje, a tudíž nezpůsobuje bolestivé otlaky a otoky dolních končetin. Ponožky navíc obsahují stříbrná vlákna, která působí antibakteriálně – hubí určité druhy bakterií, pohlcují nepříjemný zápach a předcházejí vzniku plísňových onemocnění.

Jak vybrat zdravotní ponožky pro ženy?

Zdravotní ponožky vybírejte s ohledem na své potřeby. Pokud trpíte cukrovkou, zaměřte se na antibakteriální ponožky pro ženy s elastickým lemem, který pomáhá překonat obtíže spojené se syndromem diabetické nohy. Věnujete se fyzicky namáhavé práci? Pak vsaďte na nízké ponožky se zesílenou patou a špicí, které tlumí otřesy a předcházejí vzniku puchýřů. Dámské funkční ponožky se stříbrem využijete také na sport, při kterém oceníte zejména účinný odvod potu a eliminaci zápachu.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–1 z 1 položky
1–1 z 1 položky

100% hodnocení
6 980 recenzí

98% hodnocení
15 221 recenzí