Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Dámské zdravotní ponožky ocení ty z vás, které trpí cukrovkou, holdují sportu nebo tráví celé dny na nohou. Vyznačují se extra volným lemem, který se kolem kotníků a lýtek nestahuje, a tudíž nezpůsobuje bolestivé otlaky a otoky dolních končetin. Ponožky navíc obsahují stříbrná vlákna, která působí antibakteriálně – hubí určité druhy bakterií, ...

Dámské zdravotní ponožky ocení ty z vás, které trpí cukrovkou, holdují sportu nebo tráví celé dny na nohou. Vyznačují se extra volným lemem, který se kolem kotníků a lýtek nestahuje, a tudíž nezpůsobuje bolestivé otlaky a otoky dolních končetin. Ponožky navíc obsahují stříbrná vlákna, která působí antibakteriálně – hubí určité druhy bakterií, pohlcují nepříjemný zápach a předcházejí vzniku plísňových onemocnění.

Jak vybrat zdravotní ponožky pro ženy?

Zdravotní ponožky vybírejte s ohledem na své potřeby. Pokud trpíte cukrovkou, zaměřte se na antibakteriální ponožky pro ženy s elastickým lemem, který pomáhá překonat obtíže spojené se syndromem diabetické nohy. Věnujete se fyzicky namáhavé práci? Pak vsaďte na nízké ponožky se zesílenou patou a špicí, které tlumí otřesy a předcházejí vzniku puchýřů. Dámské funkční ponožky se stříbrem využijete také na sport, při kterém oceníte zejména účinný odvod potu a eliminaci zápachu.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–2 z 2 položek
1–2 z 2 položek
100% hodnocení
7 134 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí