120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Výhodný čtvrtek
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Výhodný čtvrtek

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Nalaďte se na vánoční notu ve stylu Trenýrkárna.cz. Vklouzněte do veselých trenek, které zdobí letící komety, sněhové vločky a zelení elfové, a prožijte vánoční svátky v klidu a pohodě. Dámské a pánské trenýrky jsou jako stvořené pro lenošení u vánočních pohádek, baštění cukroví a popíjení svařeného vína nebo horkého kakaa. A mimochodem –  mám...

Nalaďte se na vánoční notu ve stylu Trenýrkárna.cz. Vklouzněte do veselých trenek, které zdobí letící komety, sněhové vločky a zelení elfové, a prožijte vánoční svátky v klidu a pohodě. Dámské a pánské trenýrky jsou jako stvořené pro lenošení u vánočních pohádek, baštění cukroví a popíjení svařeného vína nebo horkého kakaa. A mimochodem –  máme tu pro vás také sladěné trenky pro páry, díky kterým se z vás stane nerozlučná dvojka.

Vánoční dárky na poslední chvíli?

Štědrý den už klepe na dveře a vy stále nemáte vánoční dárky? Udělejte svým blízkým radost veselým spodním prádlem z kvalitních materiálů, jako je bavlna nebo bambusové vlákno. Pánové se nadchnou pro pohodlné trenky a veselé boxerky, zatímco dámy si zamilují vánoční flanelová pyžama a hřejivé ponožky. Veškeré oblečení vám rádi dárkově zabalíme, takže vám domů dorazí kompletní vánoční dárek, který na Štědrý den stačí položit pod stromeček.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 84 položek
na stránku
1–30 z 84 položek

100% hodnocení
7 060 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí