Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Spodní prádlo musí hlavně dokonale sedět. Nejen že se ve špatně padnoucím prádle budete cítit nejistě, navíc příliš nezabodujete ani u opačného pohlaví. Pokud si nejste správnou velikostí jistí, vezměte do ruky metr a pak už se jen orientujte podle tabulky uvedené u svého oblíbeného kousku. A nebojte – myslíme i na pořádné chlapy. Ti u nás najd...

Spodní prádlo musí hlavně dokonale sedět. Nejen že se ve špatně padnoucím prádle budete cítit nejistě, navíc příliš nezabodujete ani u opačného pohlaví. Pokud si nejste správnou velikostí jistí, vezměte do ruky metr a pak už se jen orientujte podle tabulky uvedené u svého oblíbeného kousku. A nebojte – myslíme i na pořádné chlapy. Ti u nás najdou pánské nadměrné spodní prádlo, které neškrtí, nekouše a nikde se nezařezává.

Který typ spodního prádla vám bude slušet?

Pokud jste muž výraznějších tvarů, doporučujeme vám obléknout buď boxerky, nebo trenýrky. Oba typy spodního prádla sluší téměř každému typu postavy, jsou velmi pohodlné a dokážou skrýt mnohé nedostatky. Pozor si dejte pouze na příliš těsnou gumu v pase a výrazné švy, které by mohly nepříjemně dráždit pokožku. Nezapomeňte, že veškeré spodní prádlo u nás najdete i v nadměrných velikostech. Prohlédněte si nadměrné trenýrky, boxerky a slipy nebo nadměrná pyžama ve velikosti až 6 XL. A na své si přijdou i dámy!

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 243 položek
na stránku
1–30 z 243 položek
100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí