Výhodný čtvrtek
Doprava zdarma
Výhodný čtvrtek

Veselé motivy a vzory vám nic neříkají? V tom případě do svého šatníku zařaďte jednobarevné spodní prádlo a oblečení bez potisku, které působí vkusně, jen tak se neokouká a dá se mezi sebou libovolně kombinovat. Ve skříni by vám neměly chybět zejména pánské jednobarevné trenky, které sluší každému typu postavy a skryjí i nějaké to kilo navíc. ...

Veselé motivy a vzory vám nic neříkají? V tom případě do svého šatníku zařaďte jednobarevné spodní prádlo a oblečení bez potisku, které působí vkusně, jen tak se neokouká a dá se mezi sebou libovolně kombinovat. Ve skříni by vám neměly chybět zejména pánské jednobarevné trenky, které sluší každému typu postavy a skryjí i nějaké to kilo navíc. Díky volnému střihu nikde netlačí a nechávají pokožku volně dýchat, což z nich dělá ideální trenky na spaní.

Jak vybrat pánské spodní prádlo

Správně zvolené spodní prádlo je jako vaše druhá kůže. Abyste se v něm cítili pohodlně, nesmí vás škrtit, kousat ani studit. Základem je tak kvalitní a na omak příjemný materiál, ve kterém se budete cítit dobře při odpočinku i sportovním výkonu. Jednoznačně můžeme doporučit spodní prádlo z bavlny, která je prodyšná, dobře odvádí vlhkost a nedráždí ani citlivou pokožku. V létě oceníte boxerky a trenky z chladivého saténu, zatímco v zimě vás zahřejí originální pletené trenky.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 44 položek
na stránku
1–30 z 44 položek