120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

CO NA SEBE PROZRADIL POHLEDNÝ HEREC BRAŇO POLÁK?

Uveřejněno: 05.01.2019 20:16:05
Kategorie: OSOBNOSTI

Je to tak vážení! Trenýrkárna.cz přináší další mini-rozhovor a tentokrát jsme pro vás vyzpovídali talentovaného herce a zpěváka. Braňo Polák nám na sebe prozradil mnoho zajímavých informací, tak se pohodlně usaďte a přečtěte si rozhovor.

Ahoj Braňo, začneme klasickou otázkou – jak se momentálně daří?

Život je jak vlny, chvíli krásný a chvíli ošklivý. Já se snažím, abych vše, co přichází, přijímal, jak nejlépe dokážu. Čím jsem starší, tím víc se nikam netlačím. Takže se daří tak, jak si zasloužím.

    

Jaké upřednostňuješ spodní prádlo?

Mám rád vše, co je kvalitní a ještě k tomu to dobře vypadá. Občas jsou to kratší boxerky a někdy zvolím i trenýrky.

    

Jaké preferuješ spodní prádlo na svém protějšku?

Protějšek nemám, ale když už, tak preferuji sexy a kvalitní.

    

Oblíbená značka?

Převažuje klasika – Calvin Klein.

    

Ranní rituál?

Ráno jsem začal meditovat a taky mluvím s tím nahoře. Říkám, že stárnu.

    

Tři věci, bez kterých neopustíš byt?

Peněženka, mobil a třetí? Určitě klíče od auta.

Oblíbená hudba?

Queen, Michael Jackson, George Michael, Tina Turner, Madonna a Dara Rolins.  

    

Jaký je tvůj oblíbený seriál/film?

Bohemian Rhapsody, Krakonoš a lyžníci, Mlčení jehňátek, Zelená míle a taky miluju dokumenty.

    

Co nyní plánuješ? Tvorba?

Já toho moc netvořím. Točil jsem seriál Policie Modrava, stále hraju v muzikálu Děti ráje a Mýdlový princ. A sny? Mít kavárnu s jógovnou, diplomacie ve světě a konečně si zahrát v americkém trháku.

    

Vypadáš skvěle, jak se udržuješ ve formě? Nějaké tipy?  

Hodně se věnuju yóze, běhám, dále cičení s vlastní váhou (calisthenics) a celkově dřu. Věk prostě zastavit nejde.

    

Kde tě lidé mohou sledovat? (sociální sítě)

Mám Instagram, s kterým moc neumím (smích), ale furt ho sleduju a samozřejmě Facebook.

Děkuji za rozhovor a přeji krásný den.

Taky děkuju, vážím si toho. Všem čtenářům přeju hezký den.

AUTOR: Matěj Kašpar

Archiv Braňo Polák

Související články

Sdílejte tento článek

Zobrazit všechny komentáře (17)

Jakub N.


18.07.2019 08:43:55

Na některých fotkách vypadá úplně jinak.

Martina Válková


12.02.2019 21:08:12

Hraje super vyděla jsem ho na živo. Je bezva.

Dada


05.02.2019 17:11:22

Na to kolik mu je a Vypada fantasticky

Rosta


31.01.2019 21:26:14

Hustak. Ten jede. Oblibenec mamky.

Karel


21.01.2019 18:34:27

Neví někdo kde koupil tu mikinu?

Martas


21.01.2019 17:03:42

Luxusní na jeho věk.

On je snový


20.01.2019 19:29:17

Já si teda nemyslela, že je gay, ale mám ho ráda do dnes.

Hanka


20.01.2019 19:27:07

Jsem si vždycky myslela, že je gay ale evidentne neni. Jsem ho driv poslouchavala v te klucici skupine.

Kubík


20.01.2019 19:04:06

Je to dobrý herec.

Martina B.


20.01.2019 16:17:19

Cim je starsi tim je hezci. Vazne tleskám!

Diana


18.01.2019 19:02:02

Odpovídám Jiřině O. Tak jsi slepá ty Esmeraldo? Neumíš číst? Zkus to ještě jednou a dozvíš se co Braník plánuje a dělá.

Jiřina O.


17.01.2019 21:58:37

Noooooo, moc toho na sebe tedy neprozradil. Čekala jsem třeba nějaké pikantnosti a plány do budoucna.

Jiřina Smutná


17.01.2019 17:46:40

Re: Laskavě přestaňte. Pouze jsem vyjádřila své pocity ohledně Braňa. O co vám jde? Máte problém sama se sebou? Ano, Braňo je pohledný, ale já mám doma svého manžela Hynka. Pouze jsem byla pozitivní. Někdy to zkuste.

Jarmila Nováková


17.01.2019 13:03:02

Braňo Poláka velmi dlouho znám - 20 roků. Je to čestný a inteligentní Muž i Umělec. Velice si ho vážím za to jaký je, co vše dokázal a jak se chová k lidem. I když je velká Celebrita přesto zůstal : Sám Sebou a nepovyšuje se nad ostatní lidi. ( jak to v mnoha případech Celebrity dělají). Jaké dělá Reklamy je jen jeho věc. Jaký Život žije je také jeho věc. Proto tě - Český národe : Prosím nepomlouvejte ! Co člověk dělá, to stejné se mu vrátí, Jarmila Nováková

Nejapný vtipálek v akci


16.01.2019 22:53:29

Pane jo, ten se má. Taky by se mi hodilo mít místo penisu, který nepoužívám, další dvě ruce.

Re: Jiřina Smutná


15.01.2019 23:19:55

Jen se z něj nezblázněte, dámo. Normální chlap, který dělá úplně normální věci. Zase vidíte jen svaly a hned se Vám zatmělo v mozku!!!

Jiřina Smutná


14.01.2019 21:17:31

Braňo je opravdu pohlednej a talentovanej chlap. Líbí se mi, že na sobě neustále maká a udržuje se pozitivně naladěnej. Dávám pomyslnej palec nahoru za tento článek a fotky. ;-)

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 956 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí