120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 400 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Gigantický výprodej! Slevy až 80 %
Balíkovna za 49 Kč

Slipy, boxerky nebo trenýrky?

Uveřejněno: 17.12.2018
Kategorie: TIPY

Volbu spodního prádla neřeší pouze ženské pokolení, ale také to mužské. No vážně, věřte nám. Stejně jako ženy i my máme na výběr a to znamená jediné - dilema. Mám si vybrat slipy, boxerky nebo trenýrky? Než se na tohle zajímavé téma vrhneme, nezapomeňte, že ať už preferujete jakýkoliv typ spodního prádla, myslete na pohodlí, protože u něj by to mělo začínat a také končit.

TRENÝRKY

Absolutní klasika. Absolutní volnost. Průzkum však ukázal, že velký počet mužů nosí o číslo či dokonce dvě čísla větší trenýrky. Co to znamená? Drama a taky horor. Větší trencle totiž logicky na těle nedrží, nohavice jsou příliš volné a tím pádem dochází k nepříjemnému shrnování. Určitě se tedy správně změřte nebo se poraďte s prodavačkou. Trenýrky se doporučují spíše pro muže s úzkými stehny, ale pravda je taková, že každý může najít ideální prádlo pro svou postavu. Jestliže nosíte volnější trenýrky, pak se raději vyhněte upnutým kalhotům.

      

BOXERKY

Boxerky vyhrávají u většiny mužů, ale také žen, jelikož skvěle obepínají postavu a hlavně zadek, což zkrátka funguje na všechny. Správný výběr boxerek zajistí nejen ideální pohodlí, ale také bezpečí mužských tělesných partií. Při nákupu dávejte pozor na výrazné švy, protože nechcete, aby vás boxerky škrábaly. Doporučujeme je hlavně pro muže se středně širokými stehny, ale jak už jsme uvedli předtím, existuje mnoho typů boxerek, takže stačí vyhledat ty pravé pro vaši postavu. Boxerky jsou vhodné nejen na denní nošení, ale také na sport.

    

SLIPY

Slipy kopírují anatomii lidského těla, takže v letech minulých byly číslo jedna. Jejich historie je však bohužel pasovala do role prádla našich dědečků, tudíž se jim dlouhou dobu mladší populace vyhýbala. Dnes však na trhu najdete natolik stylové kousky, že jsou slipy opět považovány za frajerské prádlo. Však se mrkněte třeba na Christiana Ronalda nebo Davida Beckhama. Pokud zvolíte moderní vzhled, správný střih, pak můžou být slipy perfektní volbou. Jsou vhodné nejen na denní nošení, ale také na sport. Každopádně se zaměřte na velikost, protože vaše intimní partie potřebují prostor. U slipů si dále dejte pozor na švy, jelikož právě ty je mohou lehce změnit v nástroj ďábla a to nechcete. Slipy se obecně doporučují mužům se širokými stehny, ale víte, co se říká, kdo hledá, ten najde ideální slipy. Nebo to říkám jenom já?

Tak co pánové? Slipyboxerky nebo trenýrky? Ať už preferujete jakékoliv spodní prádlo, nezapomeňte na pohodlí. Trenýrkárna.cz nabízí přes 30 značek, které zahrnují velké množství produktů v nejrůznějším cenovém rozpětí.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Související produkty

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář100% hodnocení
7 058 recenzí

98% hodnocení
15 321 recenzí