Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

Jak si udělat dokonalou selfie ve spodním prádle?!

Uveřejněno: 25.06.2018
Kategorie: TIPY

TIP: Než se pustíme do výkladu, musíme vás upozornit, že byste se měli zamyslet, kde fotky tohoto rázu zveřejníte. Přeci jen žijeme v krutém světě a může se stát, že někdo vašich fotek zneužije.

@marcomarcounderwear

Nyní se můžeme vrhnout na výklad. Taková dokonalá selfie nevznikne jen tak. Musíte ji promyslet od a do z a to platí dvakrát tolik, pokud se hodláte vyfotit pouze v prádelku. Zvažte tedy světlo, pozadí a hlavně, co všechno chcete vlastně ukázat. Promyšleno? Perfektní! Vrhněte se na focení, vyzkoušejte různé pózy a poté samozřejmě fotku dotáhněte k dokonalosti v programu Facetune.

   

JAK NA DOKONALÉ SVĚTLO?!

Světlo dělá hodně, a když říkáme hodně, myslíme tím opravdu mega-ultra-hooooodně. Klasické koupelnové selfies vznikají při teplém osvětlení žlutých tónů, tak to zkrátka v koupelnách je. Dále se lidé fotí v klubech, posilovnách a na dalších místech, kde většinou bývá o něco tlumenější osvětlení, které působí umělecky. Ve výsledku však platí, že čím více světla, tím lepší fotka, ale nic se nesmí přehánět, ok? Doporučujeme zakoupit kruhové světlo, protože pak vaše selfies nebudou mít konkurenci.

   

POZADÍ JE DŮLEŽITÉ!

Než se vyfotíte, tak důkladně zkontrolujte pozadí fotografie. Lidé jsou totiž detailisti a může se stát, že místo toho, aby řešili, jak moc jste sexy, budou zkoumat, co dělá vaše spodní prádlo na lampě a proč jste neumyli nádobí. Vždy dopředu promyslete, co chcete na fotce mít a co naopak ne. Doporučujeme si pohrát s kontrastem. To znamená, že pokud se budete fotit v bílém spodním prádle, klidně se postavte před tmavší kompozici.  Nezapomeňte fotku okrojit. Chcete být hvězdou snímku, proto není nutné ukázat absolutně celý byt.

   

CO VŠE CHCETE UKÁZAT?

Fotka ve spodním prádle může být sice hot, ale někdy můžete zajít ještě dál a vytvořit selfie, na které nikdo nezapomene. Trochu se odvažte a vyfoťte se tak, abyste naznačili, ale přesto neukázali všechno. Fantazie je mocná čarodějka, věřte nám. Jak jsme naznačili i zde doporučujeme dopředu zvážit, co chcete na fotce mít. Nezapomeňte, že méně je někdy více.

   

PÓZUJTE!

Vyzkoušejte různé pózy, zatněte svaly, ale dýchejte u toho, jinak budete vypadat nepřirozeně. U focení ve spodním prádle je důležité správné držení těla, protože přeci jen většinou chceme zvýraznit několik partií, jako jsou například zadek, břicho, celkově svalstvo a také rozkrok, protože ten a spodní prádlo rozhodně přitáhnou nejedny oči.

   

NEBOJTE SE POUŽÍT FILTR!

Uděláte si 156 fotek, vybere jednu a o tom to je. Nezapomeňte však vybranou fotku obohatit o nějaký hezký filtr a lehce upravit. Doporučujeme vybrat přirozeně vyhlížející filtr, jelikož nechcete, aby fotka působila přehnaně. Přirozenost vítězí. Pokud chcete docílit zajímavější až umělecké fotografie, pak doufáme, že máte pro to cit, protože v opačném případě se můžete celkem ztrapnit. Pro vylepšení můžete vyzkoušet některou z ověřených aplikací na úpravu fotek pro PC i telefon. Vyrovnejte barvy, klidně rozmažte okolí (opět bacha, pokud neumíte, nedělejte) a je hotovo.

Ženy ve spodním prádle

Uvědomujeme si, že návod zní trochu náročně, ale věřte nám, že časem se vaše mysl na tato pravidla automaticky zaměří. Focení selfie je především zábava a na to nikdy nezapomeňte. Věřte si, buďte sebejistí a to se poté odrazí na vašich fotkách. Udržujte fotografie jednoduché a přirozené. Hodně světla, skvělý výběr spodního prádla a umělecká kompozice. Nakonec nenápadná úprava a poslat selfie do světa.

AUTOR: Matěj Kašpar

pinterest

 

 

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí