120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Čištění skladu! Slevy až 80 %
Slevy 40 až 80 %
Zvýhodněná balení se slevou až 72 %

Jak vybrat ideální spodní prádlo pod svatební šaty?

Uveřejněno: 30.11.2020
Kategorie: MÓDA , TIPY

Váš den D se blíží, brzy si s mužem svého života řeknete své ANO? Vaše nadšení a radost z toho, že se budete vdávat, vystřídaly starosti kolem svatby? Nebojte se, všechno zvládnete. My vám s tím také trošku pomůžeme, poradíme vám, jak zvolit ideální spodní prádlo pod svatební šaty.

Každá nevěsta chce být na své svatbě za královnu. Nic a nikdo by ji neměl zastínit. Aby to tak opravdu bylo, měla by mít ty nejkrásnější svatební šaty, k nim sladěnou kytici, na hlavě božský účes, pod šaty kvalitní spodní prádlo. Právě na něj se v následujících řádcích zaměříme, protože jeho výběr je mnohdy pěkně tvrdý oříšek.

Jak by mělo spodní prádlo pod svatební šaty vypadat?

Většina žen se vdává jen jednou za život, proto by si ten svatební den měly opravdu užít. Abyste se cítila pohodlně, krásně, výjimečně a šťastně, musí vše kolem plánování svatby klapnout na jedničku, svatební šaty vám musí sedět, nikde vás nic nesmí svírat a škrtit, ale ani padat. A to platí i u dámského spodního prádla.

Náš tip: Výběr spodního prádla pod svatební šaty nepodceňujte, dejte si na něm záležet. Počítejte s tím, že v něm strávíte celý den, večer ho pak spatří i váš manžel. Mělo by tedy být pohodlné, krásné a sexy.

zdroj: pixabay.com

Jak spodní prádlo vybrat?

Asi ta nejdůležitější rada zní následovně. Nejprve si vyberte šaty, až potom svatební spodní prádlo. Pod šaty bez ramínek si totiž určitě nevezmete podprsenku s ramínky a podobně. Takže jak na to?

Nejprve si rozmyslete, zda chcete spodní prádlo pod šaty přiznat nebo ne

Patříte k většině, která volí neviditelnost, nebo chcete být za rebelku a spodní prádlo vystavíte alespoň částečně na odiv?

Podprsenku vybírejte s rozmyslem a ohledem na styl svatebních šatů

V podprsence se musíte cítit pohodlně a neodolatelně. Mezi nejoblíbenější patří hladké, krajkové a saténové kousky bílé, tělové a oříškové barvy.

  • Vybrala jste si šaty bez ramínek, které patří mezi nejoblíbenější? Zvolte k nim push-up podprsenku bez ramínek, která vám pomůže vykouzlit plný dekolt.
  • Padla vaše volba na šaty s ramínky? I pro vás je nejlepší podprsenka bez ramínek. Pokud se v ní ale necítíte, klidně si vezměte tu s ramínky, ideálně ale co nejtenčími.
  • Jsou vaše šaty průhledné? Pořiďte si krásnou a kvalitní krajkovou podprsenku nebo korzet.
  • Obléknete si šaty s holými zády? Buď si do nich nechte všít košíčky, nebo sáhněte po samodržící podprsence.
  • Vsadila jste na klasické svatební šaty? Vezměte si pod ně hladkou podprsenku bílé nebo tělové barvy.
  • Chcete ukrýt nějaké ty nedostatky? Sáhněte po stahovacím spodním prádle.

Náš tip: Neschovávejte si podprsenku až na svatební den. Alespoň jednou si ji před tímto slavnostním okamžikem oblékněte a zkuste v ní fungovat.

I kalhotky vybírejte s ohledem na svatební šaty

Kdo by to řekl, že i na nich tak moc záleží? Je to ale tak, i v kalhotkách se musíte cítit dobře. Kromě toho, že by měly ladit s ostatním spodním prádlem, i u nich platí, že je třeba jejich výběr přizpůsobit svatebním šatům.

Náš tip na závěr: Nezapomeňte pod šaty ukrýt ani svatební podvazek. Patří to k svatebním tradicím, měl by nevěstě přinést štěstí a ochraňovat ji.

Související produkty

Sdílejte tento článek

Přidat komentář100% hodnocení
6 913 recenzí

98% hodnocení
15 015 recenzí