Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Nábytek je duší každého domova

Uveřejněno: 06.07.2018
Kategorie: TIPY

Nábytek je duší každého domova, a pokud se v něm necítíte dobře, pak je dost možná čas na změnu. Jaký nábytek je vlastně nyní in? Kde ho navíc koupit za skvělé ceny? Nebojte se, mám pro vás veškeré informace, protože zrovna nedávno jsem změnil image svého bytu a jsem nadšený.

KDY JE VHODNÉ ZMĚNIT NÁBYTEK?

Pokud jste pocitový člověk jako já, pak mi jistě porozumíte. Již nějakou dobu bydlím v pavlačovém bytě v centru Prahy, ale vzhledem k tomu, že je můj byt rozlohou menší (bydlím se třemi kocoury), rozhodl jsem se přestěhovat. Když bych měl být upřímný, není to jen o rozloze. Za poslední roky se mi udály celkem nepříjemné situace + o jedno patro výš bydlí můj ex přítel, kterého pravidelně navštěvují různí zástupci mužské populace (občas si pletou byt) + výhled z oken míří do bytu páru, který evidentně miluje pozornost (neptejte se), a z toho všeho jsem samozřejmě obvinil svůj byt. Špatný přístup. Prožívat denně nejdramatičtější epizody seriálu Melrose Place na vlastní kůži je sice únavné (zvlášť když tu není bazén), ale lepší než se nudit. Najít nový byt se mi nepodařilo a tak jsem se rozhodl změnit ten stávající. V mé hlavě totiž nový nábytek značí nový a hlavně svěží začátek.

Nábytek na spodní prádlo

CO JE NYNÍ IN?

Rád se řídím aktuálními trendy, ale rozhodně jsem nikdy nepatřil mezi lidi, kteří to přehánějí. Pokud máte menší byt jako já, pak musíte promyslet každý centimetr, protože místa je málo a jistě nechcete žít v přeplácané hrůze. Již nějakou dobu jsem obdivoval nábytek s betonovými prvky, a jelikož jsem dal svému bytu druhou šanci, věděl jsem, že právě tento nábytek musím sehnat. Začal jsem googlovat a našel ideální kousky (Obývací stěna, komoda a pracovní stůl). Samozřejmě proběhlo srovnání cen, díky kterému jsem narazil na obchod NÁBYTEK-KUPLEVNĚ (ostatní obchody prodávaly zvolený nábytek přehnaně draze či dokonce pod neoficiálním názvem ještě dráž, což je celkem trapná taktika k vydělání peněz – dejte si pozor).

KDE NAKOUPIT LUXUSNÍ, PŘESTO LEVNÝ NÁBYTEK?

Ať nakupuji cokoliv, jsem velmi obezřetný, protože v dnešní době je lehké narazit na podvodníky. To znamená, že sleduji recenze, dívám se, jak dlouho obchod funguje apod. NÁBYTEK-KUPLEVNĚ je na trhu dlouhých 22 let, což mě příjemně překvapilo. Projel jsem si jejich stránky, přečetl historii, načerpal inspiraci (obchod nabízí bohaté možnosti, spolupracuje totiž s 30 dodavateli), ale přesto jsem zůstal u své původní myšlenky, a sice bílý nábytek s betonovým prvkem. Obývací stěna RUMBA stojí 5790 Kč, Komoda RUMBA 3390 Kč a stůl jsem zakoupil v jiném obchodě za 3999 Kč. Kontaktoval jsem NÁBYTEK-KUPLEVNĚ, protože mě zajímalo několik informací. Obchod se ozval hned druhý den a dokonce telefonicky. Probrali jsme všechny informace, které mě zajímaly, a já byl nadšený, protože miluji profesionální a přátelský přístup (v dnešní době pomalu vzácnost). Objednal jsem si nábytek, došel za dva týdny (chválím servis obchodu + řidiče, kteří mi s nábytkem pomohli do bytu) a byl čas na sestrojení.

nabytek kup levne

VÝSLEDEK

Nebudu lhát, měl jsem strach, že nábytek bude nekvalitní, protože mé dosavadní zkušenosti nejsou zrovna zázračné. Pravidelně se mi stává, že když si něco koupím, chybí důležité součásti a následné řešení je vyloženě zábava. Povolal jsem bratra, společně jsme vytapetovali, vymalovali a nakonec sestavili nábytek. Okey, lžu. Můj bratr mi sestavil nábytek, ale já celou dobu přihlížel (až tedy na čas, kdy jsem nepřihlížel). S nábytkem nebyl žádný problém, podle bratra bylo složení jednoduché a dokonce nechyběla žádná součástka. Výsledek byl a je nádherný a musím říct, že se v bytě znovu cítím dobře. Jak už jsem naznačil v úvodu, nábytek je duší každého domova a já se nyní doma cítím přímo skvěle. Předělal jsem každou část bytu, pořídil kocourkům další škrábadlo, které navíc ladí k novému nábytku a jsme jedna velká a spokojená rodina.

nabytek

Jsem opravdu rád, že jsem narazil na rodinnou firmu NÁBYTEK-KUPLEVNĚ, protože z let minulých nemám zrovna dobré zkušenosti. Všem tento obchod doporučuji a těším se na další nákupy.

 

AUTOR: Matěj Kašpar

Matěj Kašpar, NABYTEK-KUPLEVNE.CZ

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář