Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

PRŮVODCE STYLEM: I SLIPY MŮŽOU BÝT SEXY

Uveřejněno: 19.02.2018
Kategorie: TIPY

Někteří je milují a někteří nesnáší, řeč je o slipech. Pravdou však je, že slipy mohou být stejně tak módní a stylové, jako například oblíbené boxerky či trenýrky. Zapomeňte tedy mylnou představu nevzhledných slipů našich dědečků a otevřete svou mysl, máme pro vás totiž mnoho tipů, a kdo ví, třeba se z vás stane slipař. Připraveni?

Průvodce stylem - slipy

Slipy na rozdíl od boxerek a trenýrek nemají nohavičky na stehnech, což může být velmi příjemné, zvlášť pokud nosíte upnuté kalhoty. Věděli jste, že slipy v dnešní podobě se začaly vyrábět v roce 1935? Přesně tak, v Chicagu jako alternativa suspenzoru. Přední díl slipů se tehdy začal šít do obráceného písmena Y, což si získalo většinu populace a slipy byly rázem in. Hodí se nejen na každodenní nošení, ale také na sport, jelikož obepínají tělo.

VÝHODY:

 • Slipy kopírují anatomii těla, tudíž udržují intimní partie tam, kde mají být, a sice v bezpečí.
 • Jsou vhodné spodní prádlo pod upnuté kalhoty.
 • Oceníte je při sportu.
 • Správný výběr slipů zajistí perfektní tvarování předku, ale také zadku.
 • Jsou vhodné z hlediska tepla. Varlata jsou totiž přitisknuta více k tělu a tím udržují teplotu.

NEVÝHODY:

 • Většina žen na mužích preferuje boxerky a slipy hodnotí negativně.
 • Při nákupu si dejte pozor na švy, protože nechcete, aby vás slipy škrábaly.
 • Zvolte spíše nižší střih, jelikož ten vysoký může v dnešní době působit nemoderně až nevkusně.
 • Protože se jedná o spodní prádlo našich dědečků, většina lidí má o slipech negativní představu. Je tedy důležité, aby spodní prádlo vypadalo moderně, vzhledně. Doporučujeme značky jako Calvin KleinTommy Hilfiger apod., protože takové slipy jsou sázka na jistotu. V opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace, jako například rozchod. Spodní prádlo je základ. Věřte nám.
 • Jak už jsme naznačili, slipy nejsou zrovna oblíbené spodní prádlo. Pokud tedy nemáte štíhlou či vypracovanou postavu, doporučujeme boxerky.
 • Špatný materiál může přeměnit slipy v nástroj ďábla, proto se nebojte prádlo osahat, vyzkoušet, zeptat se prodavačky. V Trenýrkárně vám rádi poradíme.

Existuje mnoho druhů slipů. Jak už jsme řekli, můžete zvolit vysoký (klasika), nízký střih (moderní), ale také například slipy s push up efektem, který zajistí perfektní tvarování předku. Dále slipy s anatomickým váčkem (pro sportovce), s klasickým váčkem atd. Je absolutně na vás, jaký typ slipů zvolíte, ale v rámci vašeho milostného života doporučujeme moderní vzhled, který v minulosti propagovali v kampaních hvězdy, jako jsou David Beckham nebo Christiano Ronaldo. Máme pro vás několik tipů dole na obrázcích, ale též můžete přejít do našeho obchodu ZDE a vybrat si ideální slipy.

Průvodce stylem - slipy

Průvodce stylem - slipy

AUTOR: Matěj Kašpar

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 071 recenzí
98% hodnocení
15 416 recenzí