120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla za skvělé ceny
Slevy 40 až 80 %
Black Friday

Trenýrkárna.cz podpořila nadační fond Pink Bubble a misi Loono

Uveřejněno: 12.03.2021 15:32:52
Kategorie: SPOLEČNOST

Světový den boje proti rakovině připadá každoročně na 4. únor a nám bylo potěšením v tento den podpořit  mimořádným finančním darem 27 709 Kč nadační fond Pink Bubble a misi Loono, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Ve světový den boje proti rakovině jsme darovali organizacím Pink Bubble a Loono 10 % z našeho obratu. S nadačním fondem Pink Bubble spolupracujeme v rámci kampaně s českou značkou spodního prádla Styx, kterou založil bývalý ambasador kampaně FxCK CANCER Petr Vlasák, který svůj boj s rakovinou bohužel prohrál. To je také jeden z  důvodů, proč se této problematice a pomoci věnujeme dlouhodobě. Pink Bubble se zaměřuje na pomoc dětem a mladým lidem, kteří onkologicky onemocněli, a snaží se jim tak jejich podporou znovu vrátit úsměv do života.

Spolupráci s misí Loono a projektem #prsakoule jsme odstartovali společně s českou značkou spodníhoi prádla Styx v loňském roce, kdy vznikla kolekce trenýrek, jejíž výtěžek jde právě na podporu tohoto projektu. Projekt #prsakoule mise Loono zajišťuje osvětu především u mladých lidí, aby si uvědomili důležitost prevence rakoviny prsu a varlat.

Jsme rádi, že společnou spoluprací a to i s Vámi, můžeme přispět k tomu, aby se tak informace šířily k většímu množství lidí a podpořit ty, kteří to potřebují.

Pokud byste také rádi přispěli, mrkněte na stylové trenky Styx a pořiďte si třeba jeden kousek z kolekce Pink Bubble.

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 944 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí