120 dní na výměnu a vrácení zdarma
98 % zákazníků doporučuje obchod
Přes 350 000 kusů spodního prádla ihned k odeslání
Sleva 40 až 72 % na STYX
Slevy 40 až 80 %

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Filtr

Slevy 40 až 72 %

Co všechno by mělo být v dívčím prádelníku? Mezi základní spodní prádlo pro děti, konkrétně děvčata rozhodně patří ponožky a kalhotky. Při výběru dětského spodního prádla je základní perfektně padnoucí střih a příjemné materiály. Kalhotky i ponožky je nejlepší vybírat z bavlny. Vzhledem k tomu, že je bavlna přírodním materiálem, řadí se k hypoa...

Slevy 40 až 72 %

Co všechno by mělo být v dívčím prádelníku? Mezi základní spodní prádlo pro děti, konkrétně děvčata rozhodně patří ponožky a kalhotky. Při výběru dětského spodního prádla je základní perfektně padnoucí střih a příjemné materiály. Kalhotky i ponožky je nejlepší vybírat z bavlny. Vzhledem k tomu, že je bavlna přírodním materiálem, řadí se k hypoalergenním látkám, které jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku.

Výhodná balení dívčího spodního prádla

Pokud hledáte levné dívčí ponožky a dětské kalhotky, je nejvýhodnější sáhnout po kalhotkách či ponožkách v pacích. Výhodná balení ponožek, kalhotek a trenek pro holky obsahují obvykle dva a více kusů vybraného zboží. V jednom balení najdete ponožky různých barev a designů, které si holky zamilují. Pokud si cenu balení rozpočítáte na kus, vyjde vás spodní prádlo levněji než při nákupu po jednotlivých kusech.

Zobrazit více

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 84 položek
na stránku
1–30 z 84 položek
Kdo jsme? Jsme Trenýrkárna.cz

Jsme největší český e-shop s pánským spodním prádlem, to ale neznamená, že jsme orientovaní pouze na pánský sortiment. Naopak! Na své si u nás přijdou všichni jakékoliv věkové kategorie. A že je z čeho vybírat! Najdete u nás tuzemské značky stejně tak jako světové. Trenky, boxerky, kalhotky, podprsenky, … Chcete si s protějškem udělat radost párovým prádlem? Máme! Hledáte nadstandardní velikosti? Máme! Najdete u nás zkrátka všechno, co vás napadne. A to není všechno. Znáte českou značku Styx? Ne? Tak to pojďme napravit! Výroba značky Styx je kompletně orientovaná v ČR a navíc výrobky prochází ruční kontrolou. No a my za kvalitu jejich výrobků dáme ruku do ohně! Dejte nám šanci. To, co děláme, nás baví už přes deset let a snažíme se, aby vás to bavilo s námi.


100% hodnocení
5 877 recenzí

98% hodnocení
12 323 recenzí