Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Co všechno by mělo být v dívčím prádelníku? Mezi základní spodní prádlo pro děti, konkrétně děvčata rozhodně patří ponožky a kalhotky. Při výběru dětského spodního prádla je základní perfektně padnoucí střih a příjemné materiály. Kalhotky i ponožky je nejlepší vybírat z bavlny. Vzhledem k tomu, že je bavlna přírodním materiálem, řadí se k hypo...

Co všechno by mělo být v dívčím prádelníku? Mezi základní spodní prádlo pro děti, konkrétně děvčata rozhodně patří ponožky a kalhotky. Při výběru dětského spodního prádla je základní perfektně padnoucí střih a příjemné materiály. Kalhotky i ponožky je nejlepší vybírat z bavlny. Vzhledem k tomu, že je bavlna přírodním materiálem, řadí se k hypoalergenním látkám, které jsou vhodné pro citlivou dětskou pokožku.

Výhodná balení dívčího spodního prádla

Pokud hledáte levné dívčí ponožky a dětské kalhotky, je nejvýhodnější sáhnout po kalhotkách či ponožkách v pacích. Výhodná balení ponožek, kalhotek a trenek pro holky obsahují obvykle dva a více kusů vybraného zboží. V jednom balení najdete ponožky různých barev a designů, které si holky zamilují. Pokud si cenu balení rozpočítáte na kus, vyjde vás spodní prádlo levněji než při nákupu po jednotlivých kusech.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Cena
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

1–30 z 88 položek
na stránku
1–30 z 88 položek