Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Síla menstruace je jedním z hlavních faktorů, podle kterých se menstruační kalhotky vybírají. K dostání jsou kalhotky pro silnoustřední i slabou menstruaci. V této kategorii nabízíme menstruační kalhotky pro slabou menstruaci. V čem se liší od ostatních? Zejména v síle materiálu. Tato ekologická menstruační pomůcka pro slabou menstruaci je jen...

Síla menstruace je jedním z hlavních faktorů, podle kterých se menstruační kalhotky vybírají. K dostání jsou kalhotky pro silnoustřední i slabou menstruaci. V této kategorii nabízíme menstruační kalhotky pro slabou menstruaci. V čem se liší od ostatních? Zejména v síle materiálu. Tato ekologická menstruační pomůcka pro slabou menstruaci je jen několik milimetrů silná, takže vypadá jako klasické kalhotky. Součástí je samozřejmě savá vrstva. Menstruační kalhotky pro slabou menstruaci můžete používat také jako pojistku při nošení tamponu či menstruačního kalíšku.

Nejpohodlnější pomůcka během slabé menstruace

V menstruačních kalhotkách se cítíte pohodlně a hlavně bezpečně. Absorpční vrstva se postará o to, aby byla vaše pokožka v suchu. Tím se předchází vzniku nepříjemného zápachu a množení bakterií. V nabídce jsou i menstruační kalhotky na noc, pro které je typická savá vrstva přes celý zadní díl. Zapomeňte na spaní na ručníku! Mezi známé značky nabízející menstruační kalhotky patří Love Luna a Meracus. V nabídce najdete různé střihy menstruačních kalhotek včetně nenápadných bezešvých, pohodlných sportovních, ale také krásných krajkových. Vaše dny už pro vás nebudou dobou nepohodlí.

Zobrazit více

Filtrujte danou kategorii

Velikost
Více... Méně
Značka
Více... Méně
Multipack
Více... Méně
Barva
Více... Méně
Česká značka
Více... Méně
Materiál
Více... Méně
Typ
Více... Méně
Druh gumy
Více... Méně
Ostatní
Více... Méně
Délka nohavičky
Více... Méně
Filtr

Top

Nejprodávanější

Nejlépe hodnocené

Nejnovější

Nejlevnější

Nejdražší

31–38 z 38 položek
na stránku
31–38 z 38 položek
100% hodnocení
7 141 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí