Víkendový výprodej
Doprava zdarma
Víkendový výprodej

7 otázek, na které se pánové bojí zeptat

Uveřejněno: 28.06.2018
Kategorie: TIPY

Pánové většinou nosí stejný typ spodního prádla již od střední školy. Zvyk? Strach ze změny? Díky průzkumu jsme zjistili, že existuje mnoho mužů, pro které je nakupování spodního prádla vyloženě horor. Poznáváte se v tom? Připravili jsme pro vás sedm zásadních otázek, na které jste se dost možná chtěli zeptat, ale nezeptali. Čtěte dál.

#1 Jaké spodní prádlo je pro mě nejlepší?

Existuje mnoho typů spodního prádla, ale nejoblíbenější jsou rozhodně boxerky, trenky, slipy nebo tanga. Nejoblíbenější jsou boxerky, protože příjemně obepínají tělo, což je samozřejmě skvělé při sportovních aktivitách, ale též tento fakt dodává chlapovi jistotu, že má vše na svém místě. Volbu spodního prádla byste určitě měli synchronizovat nejen se svým životním stylem, ale také podle kalhot. Pokud nosíte slim nebo skinny kalhoty, nedoporučuji trenýrky, jelikož výsledek bude vypadat přinejmenším zvláštně.

   

#2 Jak často by se mělo spodní prádlo prát?

Snadná odpověď – když je špinavé. Pokud jste sportovně aktivní, je logické, že se vaše spodní prádlo vážně seznámí s potem, proto je nejvhodnější měnit prádlo po každém tréninku nebo alespoň jednou denně. Upocené spodní prádlo není zrovna sexy a rozhodně vám nedodá pocit pohodlí. Pokud na světě stále existují muži, kteří čerstvost spodního prádla testují nosem, měli by přestat (hned)! Existuje pravidlo, a sice nové spodní prádlo pro každý den. Chápeme se?

#3 Kolik kusů spodního prádla by měl muž mít?

Nejlepším řešením je mít spodní prádlo alespoň na čtrnáct dnů v případě, že perete jednou týdně. Pokud ho máte víc = jedině dobře.

   

#4 Jaký je nejlepší materiál? 

Nejprve je třeba najít spodní prádlo, které vám opravdu pohodlně sedí, protože každý člověk preferuje jiný materiál. Nebojte se tedy zkoušet, zkoušet a zkoušet. Pánské spodní prádlo se vyrábí z různých materiálů, například nylonu, bambusu, bavlny, modalu, hedvábí, spandexu či lycry. Výběr materiálů se odvíjí nejen od vašeho vkusu a preferencí, ale také od aktivit. Obecně však platí, že nejlepší volbou je bavlna či modal.

#5 Kdy má muž spodní prádlo vyhodit?

Každý muž by měl velmi dávat pozor na vzhled spodního prádla a měnit ho alespoň jednou ročně. Začněte tím, že odstraníte vybledlé, potrhané či nějakým způsobem poškozené prádlo (hlavně ho prosím nedarujte dál, OK?). Dále také vezměte v potaz svou váhu, protože pokud jste přibrali nebo naopak zhubli, je třeba spodní prádlo nahradit.

#6 Měl bych se rozhodnout pro speciální spodní prádlo?

Pokud máte problémy se svým tělem, určitě o speciálním prádle přemýšlejte. Není na tom nic ostudného, spíše přejdete na logické, užitečné řešení a navíc se budete cítit lépe. Na internetu najdete mnoho možností. Ženy považují mužské pozadí za druhou nejpřitažlivější část těla, takže pokud máte placatější zadek, noste zkrátka speciální boxerky, které vytvářejí efekt plnějších hýždí. Každý máme něco, no ne, pánové?

#7 Co takhle jít na ostro?

Já osobně na ostro nechodím, protože mi to není pohodlné, ale spousta mužů po celém světě si to nemůže vynachválit. Nicméně nezapomeňte, že spodní prádlo udržuje vaše mužství tam, kde má být, ale též chrání vaši pokožku od hrubých materiálů kalhot a ano, občas také od zipu u poklopce (auvajs).

Trefa do černého? Zajímá vás víc? Napište nám vaše dotazy a názory do komentářů.

Autor: Matěj Kašpar                                                                                                                                                

pinterest

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář


100% hodnocení
7 147 recenzí
98% hodnocení
15 557 recenzí