Doprava na vše ZDARMA!
Doprava zdarma
Slevy 40 až 80 %

Boxerky, slipy nebo trenýrky? Souboj spodního prádla!

Uveřejněno: 20.12.2017
Kategorie: TIPY

Volbu spodního prádle neřeší jen ženské pokolení, ale i muži. No vážně, věřte mi. Stejně jako holky i my máme na výběr a to znamená jediné. Dilema. Mám si vybrat slipy, boxerky nebo trenýrky? Pojďme to rozebrat.

Ať už preferujete jakýkoliv typ spodního prádla, určitě myslete na pohodlí. Nechcete, aby vás něco škrtilo, tlačilo apod.

TRENÝRKY

Absolutní klasika. Absolutní volnost. Každopádně věděli jste, že většina mužů nosí o číslo či dokonce dvě čísla větší trenýrky? Drama a taky horor. Větší trencle totiž logicky na těle nedrží, nohavice jsou příliš volné a tím pádem dochází k nepříjemnému shrnování. Určitě se tedy správně změřte nebo se poraďte s prodavačkou. Trenýrky se doporučují spíše pro muže s úzkými stehny, ale pravdou je, že každý může najít ideální trenýrky pro svou postavu. Jednoduchá typologie. Trenýrky nedoporučuju nosit pod uplé kalhoty, vypadá to zvláštně a pocitově asi taky nic moc. U nás najdete značky, jako například Styx, Represent, Calvin Klein, Horsefeathers, Tommy HilfigerRalph Laurent atd.

BOXERKY

Boxerky vyhrávají u většiny mužů, ale také žen. Je totiž evidentní, co je dělá tak moc sexy. Obepínají totiž zadek a řekněme si narovinu, že to funguje na všechny. Pokud tedy nemáte zadek přes čtyři bloky. I když v dnešní době vám to slušně nastartuje kariéru. Správný výběr boxerek zajistí ideální pohodlnost a hlavně zajistí, že všechny partie jsou v bezpečí. Nikde nic neplandá. Při nákupu dávejte pozor na výrazné švy, protože nechcete, aby vás boxerky škrábaly. Boxerky se doporučují hlavně pro muže se středně širokými stehny, ale jak už jsem řekl předtím, existuje mnoho tipů boxerek, takže stačí, když najdete ty pravé pro vaši postavu. Boxerky jsou vhodné nejen na denní nošení, ale také na sport. Trenýrkárna nabízí Calvin Klein, Diesel, 69SLAM, PumaMolvy a další.

SLIPY

Slipy kopírují anatomii lidského těla, takže v letech minulých byly číslo jedna. Právě kvůli tomu jsou považovány spíše jako prádlo dědečků, ale to je opravdu jen domněnka. Však se mrkněte třeba na Christiana Ronalda nebo Davida Beckhama. Pokud zvolíte moderní vzhled, správný střih, pak můžou být slipy perfektní volbou. Jsou vhodné nejen na denní nošení, ale také na sport. Každopádně se zaměřte na velikost, protože i váš penis potřebuje alespoň trochu prostor, okey? U slipů si taky dejte pozor na švy, protože se lehce mohou změnit v nástroj ďábla a to nechcete. Slipy se doporučují mužům se širokými stehny, ale potřetí říkám, že záleží na mnoha faktorech. Nabízíme značky, jako například Calvin KleinDieselGino, Molvy, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren a další.

Okey lidi, máme probráno a nyní mě zajímá, co preferujete vy? Trenýrky, boxerky nebo slipy? Dejte nám vědět do komentářů.

AUTOR: Matěj Kašpar

 

Související články

Sdílejte tento článek

Přidat komentář